Japonsko – Česko 4:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
SK Trhači Kadaň
Sobota 18.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 13. kolo

48:07
    Adam Rulík byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Kadaň si zahraje třetí přesilovku. Nevyužila žádnou.

42:29
    Filip Eliáš v pravém rohu obranného pásma sestřelil Jaromíra Kverku a dostal dvě minuty plus osobní desetiminutový trest za naražení zezadu, zatímco Martin Osmík a Jakub Trefný dvě minuty za krosček. Menší trest za Filipa Eliáše nyní odpyká David Homer.

39:28
    Jaromír Kverka se řítil do samostatného úniku a byl zezadu faulován. Následovat bude trestné střílení! Filip Eliáš domácího útočníka v samostatném úniku sekl.

34:43
    Cédric Delmarche hrál bez přilby. Rozhodčí to postřehli a vyloučili ho za nebezpečnou výstroj. Přesilová hra.

25:09
    Sokolov hrál v šesti hráčích na ledě a menší trest pro hráčkou lavici nyní odpyká domácí Vladislav Houška.

02:54
    Jan Müller zbytečně fauloval před bránou Sokolova a byl vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl. Hra 4 na 4.

01:02
    Petr Vodička byl vyloučen po 62 sekundách za držení a Kadaň si zahraje hned v úvodu zápasu přesilovku.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 30. T. Rohan, 40. Kverka (TS), 41. Vracovský (Kverka, Osmík), 65. Kverka (Šafář, Bednář) – 19. Homer (Wágner, Dubský), 33. Žolobov (Chlouba, J. Müller), 56. J. Müller (L. Chalupa, Chlouba)

HC Baník Sokolov: Bednář (Pitoňák) – Pařízek, Přindiš (A), Vodička, P. Michálek, Šafář, A. Rulík, Kadeřávek – Stříbrný, Vrána, T. Rohan (C) – Osmík, Kverka, Vracovský – Houška, M. Zadražil (A), Švec – Křemen, Kuběna, Urban. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
    SK Trhači Kadaň: Neužil (Štěpánek) – Eliáš, Trefný (C), D. Zeman, L. Chalupa, Klodner, Foltýn, Delmarche – J. Müller (A), Žolobov, Chlouba (A) – Wojnar, Rindoš, Zd. Zabloudil – Wágner, Koblížek, Homer – Dubský. Hlavní trenér: Tomáš Hamara.

Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Jakub Šindel. Čároví: Richard Coubal, Ondřej Kokrment