Ottawa – Calgary 5:2 (kon.) | Toronto – Chicago 2:6 (kon.) | Detroit – Florida 1:4 (kon.)
Philadelphia – Los Angeles 4:1 (kon.) | Columbus – New Jersey 5:0 (kon.) | Montreal – Vegas 5:4 (2:1 po s.n.)
Nashville – Buffalo 2:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 7:0 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Boston 4:3 (kon.) | Carolina – NY Islanders 2:1 (3:2 po s.n.)
po s.n. (2:1)
Montreal Canadiens
5:4 (3:0, 0:2, 1:2 - 0:0)
Vegas Golden Knights
Neděle 19.01.2020, 01:15 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je v tuto chvíli z mé strany vše. Přejí Vám dobrou noc/dobré ráno a příjemný zbytek víkendu! (04:04:01)

Vhazování 51:49%

Skončil napínavý zápas mezi Montrealem Canadiens a Vegas Golden Knights. Už se zdálo za stavu 3:0, že je vše jasné, ale hosté se v tomto zápase dokázali vzchopit. Stav byl ještě ve třetí třetině pro hosty nepříznivý, ale v hokejisté Vegas dokázali v poslední dvou minutách vsítit dvě branky, a tak si vynutit prodloužení a nájezdy, ve kterých ale byli úspěšnější domácí. Rozhodující nájezd vstřelil slovenský útočník Tomáš Tatar, díky kterému domácí tento zápas vyhrávají poměrem 5:4.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Montreal Canadiens.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ TATAR.

4. série
    2:1
    Reilly Smith se svou střelou mezi betonu neuspěl.
    Tomáš TATAR

4. série
    2:1
    Tomáš Tatar dokázal vymíchat Fleuryho.

3. série
    1:1
    Alex Tuch se svou kličkou do forhendu neuspěl.

3. série
    1:1
    Joel Armia neuspěl, kotouč mu sjel z hole.

2. série
    1:1
    Shea Theodore se svou bekhendovou kličkou neuspěl.

2. série
    1:1
    Nick Cousins si na Fleuryho nepřišel.

1. série
    1:1
    Jonathan Marchessault se svou střelou na vyrážečku také uspěl.

1. série
    1:0
    Ilja Kovalčuk střelou mezi betony proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.

Skončilo prodloužení, ve kterém byli jasně aktivnější domácí hokejisté. Canadiens měli hned několik šancí na gól, ale výborný Marc-Andre Fleury odmítl rozuzlení zápasu už v overtimu. Následovat budou nájezdy.

Jan Vojkůvka

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 6. Cousins (Weise), 13. Kovalčuk (Danault), 19. Kulak (Domi), 50. Cousins (Weise), rozh. náj. Tatar – 30. Marchessault (R. Smith, Theodore), 35. Stastny, 59. Pacioretty (Theodore), 60. R. Smith (Stastny, Theodore)