Úterý 21.01.2020, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (04:50:26)

1. Noel Acciari (FLA) 1+0
    2. Luke Kunin (MIN) 2+0
    3. Jared Spurgeon (MIN) 1+1

Šťastná trefa ze středního pásma nepřišla a Minnesotě tak zůstaly oči pro pláč. Wild vedli ve třetí třetině po obratu ve skóre 4:3, jenže své vedení nedokázali přetavit v úspěch. Nejen, že o něj čtyři minuty před koncem přišli, ale nepovedlo se jim Floridu uhlídat ani v samotném závěru zápasu. Pouhých pět vteřin před koncem se hosté prosadili nadvakrát protečovanou střelou od modré čáry a strhli vítězství na svou stranu.

Florida si připsala pátou výhru v řadě a vrací se v tabulce Východní konference do první osmičky.

59:55
    Minnesota zkusí buly bez brankáře.

59:55
    Rozhodčí po shlédnutí videa protesty neuznává! Gól platí, Florida je pět vteřin před koncem ve vedení!

59:55
    Rozhodčí jdou k videu! Minnesota totiž protestuje a upozorňuje, že puk byl protečován nad hranicí horní tyče!
    59:55 Noel ACCIARI - 4:5

59:55
    Florida právě vstřelila branku!
    Tak to je pro Minnesotu velká rána! Pět vteřin před koncem normální hrací doby se Florida prosadila do vedení! Střelu od modré čáry protečovali hned dva hráči, tím druhým, a tedy autorem gólu, je NOEL ACCIARI. Asistence: Aaron Ekblad, Mark Pysyk.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:13
    Zakázané uvolnění Floridy po nepřesné přihrávce přes střední pásmo.

57:15
    Oba týmy se snaží mít zabezpečené obrany. Vypadá to, že vše směřuje do prodloužení.
    55:52 Vincent TROCHECK - 4:4

55:52
    Je vyrovnáno! VINCENT TROCHECK se za útočnou modrou natáhl po puku, prosadil se mezi dvěma obránci ke střele a prostřelil Stalocka, jemuž propadl puk za záda skrz betony. Asistence: Anton Stralman, Keith Yandle.

54:47
    Fiala se dostal v pravém kruhu ke střele z první, Bobrovskij jeho zakončení likviduje a přerušuje hru. Komerční pauza.

54:37

54:04
    Až nyní, první střela Wild v této početní převaze. Dumbovu ránu od modré Bobrovskij vyráží.

53:55
    Domácím zatím tato přesilovka moc štěstí nepřináší. Dumba byl zablokován při střele od modré čáry.

52:51
    Hosté vyrazili v oslabení do útoku, Sceviour byl ovšem při zakončení zblokován.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 20. Spurgeon (E. Staal), 31. Kunin (J. Eriksson Ek), 45. Parise (Spurgeon, Suter), 48. Kunin (J. Eriksson Ek, M. Foligno) – 5. Yandle (Hoffman, Vatrano), 28. Barkov (Brown, Yandle), 43. Dadonov (Yandle, Barkov), 56. Trocheck (Strålman, Yandle), 60. Acciari (Ekblad, Pysyk)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Pateryn, Soucy – Zuccarello, E. Staal, Parise – Fiala, V. Rask, Zucker – Kunin, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Hartman, Donato, Greenway.
    Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Ekblad, Matheson, Strålman, Stillman, Brown, Yandle, Pysyk – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Acciari, Trocheck, Connolly – Hoffman, Toninato, Vatrano – B. Boyle, Sceviour.