Kunlun – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Ufa – Vladivostok 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (0:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 4:3 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 3:2 (kon.) | Jokerit – Barys 1:5 (kon.) | Viťaz – Omsk 1:2 (2:3 po s.n.)
Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (po pr.)
po s.n. (0:2)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Úterý 21.01.2020, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • KHL

Je konec. Avtomobilist Jekatěrinburg zvítězil nad Neftěchimikem Nižněkamsk 2:1 po nájezdech. Jediné dva góly v základní hrací době padly ve 22. minutě , když šli domácí do vedení po brance Whitea. Posléze byla hra opět velice vyrovnaná, ale ve 35. minutě využil přesilovou hru Bodrov. V prodloužení i přes přesilovku hostů branka nepadla a v nájezdech rozhodl Dacjuk. (19:32:50)

65:00 Pavel DACJUK - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.

64:39
    Domácí se dostali do přečíslení, ale střela Timura Šarifjanova z otočky skončila vedle brány.

64:24

63:47
    A opět domácí celek vyhodil puk ze své třetiny a Jekatěrinburg si zrovna dvakrát neví rady s přesilovou hrou.

63:07
    Posléze se Neftěchimiku podařilo dostat kotouč do bezpečí a zatím se dobře brání.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 22. White – 35. D. Bodrov (Bělousov, A. Garejev), rozh. náj. Dacjuk