Kunlun – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Ufa – Vladivostok 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (0:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 4:3 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 3:2 (kon.) | Jokerit – Barys 1:5 (kon.) | Viťaz – Omsk 1:2 (2:3 po s.n.)
Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (po pr.)
Torpedo Nižnij Novgorod
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Úterý 21.01.2020, 17:00 • Nagornyj Arena, Nižnij Novgorod • KHL

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký večer. (19:29:36)

Česká stopa

Jakub Nakládal (JAR) – čas na ledě: 22:12.

Z výsledku samozřejmě nemá radost Jakub Nakládal, který musí skousnout třetí porážku v řadě.

Na soutoku řek Oky a Volhy úspěšně lovil Nižnij Novgorod. Domácí klub tam porazil Jaroslavl a bodově se na ni dotáhl. O jeho úspěchu rozhodla třetí třetina, ve které šlo Torpedo podruhé do vedení a poté svému soupeři i odskočilo na konečných 3:1.

Statistika střel: 22:33.

59:48
    Domácí posouvají puk do středního pásma a v tuhle chvíli už jsou přesvědčeni o tom, že zápas vyhrají.

59:09
    Pokus o střelu do opuštěné brány skončil nezdarem. Icing vrací hru před Lindbäcka.

58:37
    Lindbäck (Nižnij Novgorod) odolal pokusu Rafikova a dál drží svůj tým nad vodou.

57:54
    Konovalov přijal pokyn k opuštění branky! Už není na co čekat. Hosté se tak pohybují v útočném pásmu se šesti bruslaři.

57:23
    Svými zákroky jim k tomu pomáhá i Lindbäck (Nižnij Novgorod). Švédský gólman vychytal během krátkého časového úseku Tkačjova s Alexejevem.

57:00
    A domácí si tři minuty před koncem řádné hrací doby hlídají vypracovaný náskok.

55:39
    Víc už toho hosté v přesilovce nestihli.

54:56
    Lindbäck (Nižnij Novgorod) přesto musel zasahovat až po další šermovačce, která se v předbrankovém prostoru uskutečnila.

54:13
    Hosté způsobili před brankářem pořádný rozruch, o který se postarala nepřehledná trma-vrma.

53:39
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., hákování).

52:44
    S nepřízivým stavem nespokojení hosté si mohou vydechnout během komerční přestávky.
    50:41 Sergej GONČARUK - 3:1

50:41
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Novgorodský klub zvyšuje na 3:1 a výrazně se přibližuje vítězství! Počivalov si z pravé strany zajel za bránu, odtamtud jako na zlatém podnose naservíroval puk SERGEJI GONČARUKOVI a ten stoprocentní tutovkou nepohrdl. Asistence: Denis Počivalov.

Lukáš Jasoněk

Branky a nahrávky: 12. Aljajev (Žafjarov, Varnakov), 42. Belevič (Bočarov), 51. Gončaruk (Počivalov) – 31. Tkačjov (Markov, Pääjärvi)

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov, Aljajev, Minejev – Varnakov, Shore, Žafjarov – Schroeder, Šenfeld, Rattie – Bočarov, Belevič, Verjajev – Gončaruk, Urakov, Počivalov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Lazušin) – Markov, Kronwall, Rafikov, Nakládal, Čerepanov, M. Osipov, Savčenko – Děnisenko, Pääjärvi, Lander – S. Da Costa, J. Averin, Kudrjavcev – Kovalenko, Kajumov, Alexejev – Tkačjov, Iljenko, Beljajev – Kraskovskij.

Rozhodčí: Bondar, Gašilov – Novikov, Slavikovskij

Diváci: 5 500