Kunlun – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Ufa – Vladivostok 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (0:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 4:3 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 3:2 (kon.) | Jokerit – Barys 1:5 (kon.) | Viťaz – Omsk 1:2 (2:3 po s.n.)
Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (po pr.)
po s.n. (2:3)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Avangard Omsk
Úterý 21.01.2020, 17:30 • Ledovyj dvorec Viťaz • KHL

Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (VTZ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:29 (20:23:07)

Statistiky utkání:

Střely na branku – 26:36.
    Zblokované střely – 21:13.
    Vyloučení – 4:3.
    Využití přesilovek 0/3 – 0/4.
    Vhazování – 22:40.

Je konec! Poslední perioda tohoto zápasu nám nabídla taktickou bitvu, jenž nepřinesla zrovna moc vyložených šancí. Utkání tak dospělo a do prodloužení, které tak trochu navázalo na předchozí třetiny, rovněž jsme se žádné branky nedočkali. Samostatné nájezdy pro změnu nabídly hned pět tref, hned tři z nich vsítil Omsk, který se tak raduje z výhry.

65:00 Taylor BECK - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Avangard Omsk.
    Autorem vítězné branky je TAYLOR BECK.

7. série
    2:3
    Třetí nájezd si vyzkoušel také Sjomin, který tentokráte s bekhendovou kličkou neuspěl.

7. série
    2:3
    Beck se znovu prosadil, tentokráte uspěl s prudkou střelou ke vzdálenější konstrukci.

6. série
    2:2
    Nůž na krku měl opět Sjomin, který i tentokráte našel na Bobkova recept.

6. série
    1:2
    Série se pochopitelně prohodila, ke slovu se přihlásil Beck, který střelou o tyč mířil přesně.

5. série
    1:1
    Pátou sérii završil hostující Klinkhammer, který si přehodil puk do bekhendu a poté nechal vyniknout Ježova.

5. série
    1:1
    Až pátý nájezd domácích je úspěšný, Sjomin uspěl s bekhendovou kličkou.

4. série
    0:1
    Ježov ještě drží svůj celek ve hře o druhý bod, vychytal totiž McMillana.

4. série
    0:1
    Orlovič-Grudkov nevymyslel nic světoborného a rovněž neuspěl.

3. série
    0:1
    Dalším neúspěšným střelcem je Pjanov, který to zkoušel podobným způsoben.

3. série
    0:1
    Neuspěl ani domácí Byvalcev, který si rozhýbal brankáře, jenomže poté mířil do brankáře.

2. série
    0:1
    Hostující Beck to pro změnu zkoušel střelou pod horní tyč, se kterou Ježov počítal.

2. série
    0:1
    Nättinen trefil pouze brankáře Bobkova, který vyrazil kotouč vedle branky.

David Suchý

Branky a nahrávky: 26. Jormakka (Byvalcev, Jo. Nättinen) – 20. Beck (McMillan, Vojnov), rozh. náj. Beck