Sparta B – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Pohronie – Prostějov 3:1 (kon.)
Úterý 21.01.2020, 10:30 • Mladá Boleslav • Tipsport liga • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:16:06)

Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 20:23.

Je konec. Sparta Praha B v dnešním zápase remizovala s Hradce Králové 0:0.
    Už ve 3. minutě se mohl prosadit Urma, ale s jeho zakončením si Kotek poradil. Ve 24. minutě Sparta získala přímý kop, ale ten nakonec nic nepřinesl. Posléze to byl spíše Hradec, který diktoval tempo hry ke konci první půle, ale gól nepadl.
    Na začátku druhého poločasu se Sparta dostala do tlaku, ale z něj nic nevytěžila. Ke konci utkání měl Hradec obrovské šance, ale ani střela Doležala, či Djurdjeviće neskončila v brance.

90+2

90+2
    Následný centr do vápna ale nic nenabídl, protože skončil pouze na hlavě domácího obránce.

90+1
    Ke konci zápasu ještě uviděl za svůj faul kartu žluté barvy Burda a Hradec tak bude mít další standardní situaci.

90+1
    Hosté chtěli vybojovat volný kop na hranici vápna soupeře, ale nakonec z toho nic nebylo.

90
    Posléze se snažila dopředu dostat Sparta, ale Kosař tento útok zastavil a uviděl žlutou kartu.
    90. Djurdjević ani nadvakrát nedokázal překonat Benadu.

90
    Obrovská šance pro Hradec! Zbrožek na nic nečekal a místo centru do vápna vyslal Djurdjeviće do velké šance, ale Benada předvedl dva fantastické zákroky!

90
    Hušek podrazil Samka a následuje standardní situace pro Hradec Králové.

89
    Hostující mužstvo má ke konci zápasu tlak a bude v něm pokračovat také po autovém vhazování.
    88. Doležalova střela skončila v moci Benady.

88
    Fantasticky to nyní sehrál Hradec, ale rána Davida Doležala zpoza vápna letěla doprostřed, kde byl připraven Benada.

87
    Djurdjević prohrál osobní souboj s Gabrielem, kterému se dnešní zápas hodně vydařil a Benada tak bude mít odkop od své svatyně.

86
    Tentokrát jsme byli svědky útočné akce na každé straně, ale ani jedna nebyla zakončena střelou a Traoré se ocitl v ofsajdové pasti.

85
    Čech se snažil zastavit rychlý protiútok Sparty a uviděl od sudího kartu žluté barvy.

85
    Ale s následným centrem si opět poradila obrana Sparty a domácí jdou dopředu.

Michal Raška

Branky:

Karty:   53. Traoré (SPB), 90+1. Burda (SPB) – 52. Leibl (HKR), 57. Král (HKR), 85. Čech (HKR), 90. Kosař (HKR)

AC Sparta Praha B: Kotek (61. Benada) – Burda, Piško (74. Ambler), Hušek – Gabriel, Červak (46. Sláma), Patrák (46. Traore), Flak, Horák – Dao (74. Radwan), Prokopec (46. Šnajdr)
    Náhradníci: Benada – Abdelkader, Ambler, Sláma, Šnajdr, Traoré

FC Hradec Králové: 1. poločas: Vízek – Čech, Martinec, Král – Kopečný, Soukeník, Zbrožek, Jukl, Urma (18. Leibl) – Šípek, Prekop.
    2. poločas: Ottmar – Zbrožek, Čech, Král – Trýzna, Jukl (60. Samko), Doležal, Soukeník (60. Kosař), Leibl – Prekop, Djurdjević

Rozhodčí: Pavel Rejžek – Pavel Vlasjuk, Jan Váňa