Vítkovice – Liberec 3:7 (kon.)
HC Frýdek-Místek
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Úterý 21.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Frýdek-Místek • Chance liga - o účast v předkole • 14. kolo

47:16
    Daniel Bukač fauloval v levém kruhu obranného pásma a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilovka domácích.

38:19
    Petr Kolmann se dopustil faulu během samostatného úniku protihráče. Následuje trestné střílení – sekání.

36:39
    Adam Dlouhý fauloval před zraky obou střídaček a byl rozhodčími vykázán ze hry za hrubost, jenomže stejný trest dostal také domácí Lukáš Kaukič. Hra 4 na 4.

22:43
    David Klimša si počínal v blízkosti pravé tyče brány příliš důrazně a dostal dvě minuty za sekání. Hra 4 na 4.

22:04
    Tomáš Havlín mohl před pár okamžiky skórovat, nyní byl ale vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilová hra.

16:38
    Dan Przybyla byl vyloučen za podrážení a hostující Benátky si zahrají první přesilovku dnešního zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 9. Novotný (Motloch), 10. Kaukič (Mikulík, Kofroň), 38. Haman (Kofroň, M. Adámek), 39. Martynek (TS) – 40. Drábek (Šafařovský, Buchtela)

HC Frýdek-Místek: Suchánek (Loubal) – M. Adámek, Haman, J. Michálek, Zahradníček, Bartko, J. Adámek, Hrachovský – Tomi, Klimša (A), Szturc – Mikulík (C), Kaukič, Kofroň – Martynek (A), Przybyla, Eret – Stuchlík, Novotný, Motloch. Hlavní trenér: Vlastimil Wojnar.
    HC Benátky nad Jizerou: Hrstka (Král) – Kolmann (C), Žůrek, Buchtela, Havlín (A), Bukač, Aubrecht – Žemba, Chrtek, D. Špaček (A) – Jiruš, A. Dlouhý, Wiencek – Křepelka, Šafařovský, Drábek – Strnad. Hlavní trenér: Valdemar Jiruš.

Rozhodčí: Tomáš Cabák, Filip Vrba. Čároví: Milan Gančarčík, Martin Konvička