po penal. (4:3)
Olympique Lyon
2:2 (1:1)
Lille OSC
Úterý 21.01.2020, 21:10 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzský Ligový pohár • Semifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:25:00)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 3:1. Rohy: 5:3.

Je konec. Olympique Lyon postupuje do finále Francouzského ligového poháru, když porazil Lille na penalty.
    Hostující celek byl lepším týmem, který dirigoval tempo hry a také šel ve 13. minutě do vedení, když se trefil Sánches. Ovšem v 17. minutě domácí získali penaltu, kterou proměnil Dembélé. Už se zdálo, že po gólu Aouara v 86. minutě je rozhodnuto, ale v 90+4. minutě získali penaltu hosté, kterou proměnil Rémy a šlo se do penalt. Tam jí neproměnili hostující hráči Bamba se Sánchesem.

Střílení penalt začíná.

Už se zdálo, že po gólu Aouara v 86. minutě je rozhodnuto, ale v 90+4. minutě získali penaltu hosté, kterou proměnil Rémy a nyní se tak jde do penalt!

90+4
    Druhý poločas skončil.
    90+4. Loic RÉMY - 2:2

90+4
    Lille právě vstřelilo branku!
    K pokutovému kopu se postavil LOIC RÉMY, který si poradil velice mazácky, když zakončil dloubáčkem doprostřed brány, zatímco Tatarusanu šel k tyči.

90+3
    Sudí Benoît Millot se ještě radil s videorozhodčím, ale posléze opět ukázal na pokutový puntík.