Chodov – Ne 5:3 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
Ne
Úterý 21.01.2020, 17:00 • HMS Karlovy Vary • Pohár České pojišťovny - ženy • Finále

Máme tady konec dnešního zápasu a z vítězství v Poháru Českého florbalu se radují florbalistky Chodova! Ty slaví svůj historicky druhý triumf v této soutěži. O svém vítězství rozhodly až v závěrečné třetině, kterou ovládly 3:0, když hned dvě branky v této části vstřelila Gabriela Žůrková.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (18:35:37)

44:18
    Teď mohla zamířit do prázdné branky ještě Jarolímová. Hledala lépe postavenou spoluhráčku, ale tím akce skončila.

43:49
    Řepková to zkoušela z otočky do opuštěné klece, ale trefila pouze boční síťku.

43:30
    Tigers to zkouší v šesti hráčkách.

43:17
    Oddechový čas pro Tigers.

Dnešní utkání sleduje 542 diváků.

42:23
    Jiráková byla nalezena na středu hřiště a pálila hned z první. Franková předvedla další dobrý zákrok a drží naděje svého týmu.

41:22
    Hermannová pálila hned, jak se k ní dostal míček. Jenže trefila pouze kapitánku Chodova.

40:28
    Po delší odmlce se dostaly na útočnou polovinu také hráčky Tigers. Jenže jejich pobyt nebyl příliš dlouhý a míček má pod kontrolou Chodov.

39:39
    jiráková to zkoušela z poloviny hřiště. Její střela byla zblokovaná a Franková tak byla bez práce.

38:58
    Hráčky Tigers se snaží nahánět své soupeřky, ale Chodov je ve třetí třetině vzadu bezchybný.

36:52
    Chodovským hráčkám tři branky evidentně pomohly a drží balonek na svých hokejkách. Přesto nám do konce zápasu zbývá ještě spousta času.
    ŽŮRKOVÁ - 5:3

35:51
    Chodov právě vstřelil branku!
    Poprvé v zápase je to o dvě branky. Krásnou křižnou přihrávkou našla Karolína Suchá GABRIELU ŽŮRKOVOU, která se z první trefila naprosto přesně.
    Asistence: Karolína Suchá.
    ŽŮRKOVÁ - 4:3

34:17
    Tentokrát skóre otáčí Chodov! Z rohu přihrála nahoru po mantinelu Karolína Suchá na GABRIELU ŽŮRKOVOU, která prostřelila Frankovou mezi tělem a tyčkou.

33:27
    Frantíková zkoušela své střelecké štěstí. Po balonku se natahovala ještě Jarolímová, ale nedokázala míček přesně usměrnit.

31:36
    A máme opět srovnáno. Svou druhou branku v zápase přidává MARTINA ŘEPKOVÁ, která udělala to samé, jako v první třetině. Jen s tím rozdílem, že si natáhla balonek od mantinelu na střed a trefila se opět přesně do šibenice.
    Asistence: Magdaléna Plášková.

Aleš Skok

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 5. Řepková, 17. Suchá (Plášková), 32. Řepková (Plášková), 35. Žůrková (Suchá), 36. Žůrková (Suchá) – 14. Chudá (Trojánková), 17. Chudá (Trojánková), 22. Řezáčová (Fousová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (Christianová) – Jiráková, Frantíková, Havlíčková, Jůzová, Vrbová, Svačinová, Keprtová, Suchá, Jarolímová, Žůrková, Havlínová, Plášková, Preisslerová, Řepková, Vávrová, Belicová, Kellovská, Hanzlíková.
    Ne: Franková (Karli) – Hermannová, Pálková, Vejvodová, Baťková, Hyršlová, Řezáčová, Steinbachová, Pekárková, Šnajberková, Trojánková, Kovaříková, Šebestová, Fousová, Balejová, Balková, Chudá.

Rozhodčí: Drška, Meisner