Chorvatsko – Španělsko 22:22 (kon.) | Portugalsko – Maďarsko 34:26 (kon.) | Bělorusko – Rakousko 36:36 (kon.)
Norsko – Slovinsko 33:30 (kon.) | Česko – Německo 22:26 (kon.) | Island – Švédsko 25:32 (kon.)
Portugalsko
34:26 (16:14)
Maďarsko
Středa 22.01.2020, 16:00Mistrovství Evropy mužů • Skupina 2

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:35:25)

Portugalsko – Maďarsko 34:26 (16:14)
    Nejvíce branek: H. Borges 6, Moreira 6/1, Areia 4 – Balogh 5, Bóka 5, Ligetvári 4. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/0. Vyloučení: 1:0.

Je konec! Portugalsko dnes předvedlo parádní výkon a poráží Maďarsko výsledkem 34:26. Maďaři se svého soupeře drželi jen v první půli. Po změně stran už bylo Portugalsko jasně lepším týmem na hrací ploše a zasloužilo si svůj triumf. Maďarsko se tak připravilo o možnost zahrát si semifinále, do kterého tak postupuje Slovinsko.

Konec zápasu. (34:26)
    60
    Ještě jedna branka pro Portugalsko! Magalhaes vymetl horní růžek. (34:26)
    59
    Branquinho se dostal do úniku a zakončil jej střelou do dolního rohu. (33:26)
    58
    Bánhidi si po dlouhé době naběhl do střelecké pozice a tradičně se nemýlil. (32:26)
    57
    Moreira si opět našel dostatek prostoru a vymetl horní roh. (32:25)
    57
    Čtyři minutky před koncem se ještě dokázal přesně trefit Nagy. (31:25)
    56
    Fráde se krásným naznačením zbavil obránce a vypálil pod břevno. (31:24)
    55
    Za Maďarsko přispěchal se snížením Ligetvári. (30:24)
    54
    Borges dostal další přihrávku za obránce a v pádu vstřelil třicátou branku Portugalska v utkání. (30:23)
    54
    Oba týmy nyní hrají velice aktivně a baví diváky ofenzivní házenou. (29:23)
    53
    Portugalsko se pomalu blíží ke třicáté brance. Maďaři už vypadají odevzdaně. (29:22)
    52
    Rocha dostal prostor na levém křídle a chytrým zakončením obstřelil brankáře. (28:22)
    51
    Bartok dostal přihrávku na pivota a z otočky snížil na rozdíl pěti branek. (27:22)
    50
    Portela si naběhl na oblouček za obranu a chytře přehodil brankáře. (27:21)
    49
    Maďaři se po sedmi minutách dočkali branky. Po rychlém brejku se prosadil Bóka. (26:21)
    48
    Borges si znovu našel prostor pro zakončení a navýšil vedení Portugalska na šest branek. (26:20)