Elche – Ath. Bilbao 1:1 (4:5 po pen.) | Ibiza – Barcelona 1:2 (kon.) | Girona – Villarreal 0:3 (kon.)
Real Sociedad – Espanyol 2:0 (kon.) | Tenerife – Valladolid 2:1 (kon.) | Logroñés – Valencia 0:1 (kon.)
Badalona – Granada 1:3 (po pr.) | Salamanca – Real Madrid 1:3 (kon.)
CD Tenerife
2:1 (0:0)
Real Valladolid
Středa 22.01.2020, 21:00Španělský pohár • 4. kolo

CD Tenerife vyhrává tento pohárový zápas 2:1, díky proměněnému pokutovému kopu Alcona postupuje do další fáze, naopak pro Real Valladolid tento Španělský pohár končí. (22:51:48)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:3. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:7.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Ramirez (CD Tenerife).

90+2
    Hostující celek měl nyní velkou šanci, ale Ortola míč dokázal chytit, a tak jej udržel před brankovou čárou.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec devadesáti minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec devadesáti minut.

89
    Žlutou kartu dostává Aitor Sanz (CD Tenerife).

89
    Žlutou kartu dostává Nacho (Real Valladolid).

88
    Střídání v týmu CD Tenerife: ze hřiště odchází Elliot, přichází Munoz.

88
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Spíše domácí fotbalisté tento mač dohrávají.
    85. Daniel Gomez Alcon - 2:1

85
    Tenerife právě vstřelilo branku!
    S pokutovým kopem si dokázal domácí celek poradit, s přehledem se prosazuje DANIEL GOMEZ ALCON.

84
    Pokutový kop pro domácí.

83
    Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

80
    Plano se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil kryje domácí brankář celkem snadno.

79
    Ortola vykopává od své branky, rozhodl se pro výkop, kterým dostal spoluhráče na útočnou polovinu, ti ale zakončit nedokázali

77
    Momentálně jsou aktivnější domácí fotbalisté, hostující celek se pokouší něco vymyslet, ale zatím si mnoho příležitostí nevypracoval.