Elche – Ath. Bilbao 1:1 (4:5 po pen.) | Ibiza – Barcelona 1:2 (kon.) | Girona – Villarreal 0:3 (kon.)
Real Sociedad – Espanyol 2:0 (kon.) | Tenerife – Valladolid 2:1 (kon.) | Logroñés – Valencia 0:1 (kon.)
Badalona – Granada 1:3 (po pr.) | Salamanca – Real Madrid 1:3 (kon.)
UD Logroñés
0:1 (0:1)
Valencia CF
Středa 22.01.2020, 21:00 • Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas • Španělský pohár • 4. kolo

Zápas nakonec rozhodla jediná branka a to z patnácté minuty zápasu! Ve druhém poločase byli domácí více než vyrovnaným soupeřem! Měli několik dobrých šancí, jak se dostat k vyrovnání. Valencie se dlouhou dobu ve druhém poločase hledala. Až po prostřídání se její hra zase zvedla a v závěru mohla rozhodnout. Nicméně buď byl proti dobře chytající Pablo nebo branková konstrukce. Valencie přesto postupuje do dalšího kola. (22:52:11)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:15.

90+3

90+3
    V poslední nastavené minutě drží míč Valencie a kombinuje na polovině Logronés.

90+2
    Nyní domácí, ale ani jeden ze dvou dlouhých míčů nepřinesl pořádnější útok na branku.

90+1
    První minuta nastavení a Valencie drží míč na polovině svého soupeře.

90
    Druhý poločas je nastaven o tři minuty.

90
    Míč propadl v šestnáctce na nabíhajícího hostujícího hráče, avšak ten se od něj při zpracování odrazil a Pablo chytá.

89
    Oba celky se nyní střídaly v útocích, ale ani jeden z nich nezamířil přesně mezi tři tyče.

88
    S blížícím se koncem se domácí snaží o vstřelení branky a prodloužení si pobytu na hřišti.

87
    Vysoký míč, který tak trochu podcenil brankář Valencie a nechal soupeře hlavičkovat. Ten jej poslal nad branku!

86
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Esquerdo, přichází Sobrino.

85
    Centr z rohového kopu skončil na přední tyči, kde jej odhlavičkoval domácí hráč.

84
    Jeden z hráčů Logronés skončil na zemi v pokutovém území Valencie. Rozhodčí rezolutně rozpažil, tím dal najevo, že se o žádný faul nejednalo.

83
    Dobrý průnik z pravé strany a míč končí na levé tyčce! No, domácí mají v dnešním zápase pořádnou porci štěstí!

82
    Hráč Valencie si dokázal zpracovat míč v pokutovém území, ale již neměl dostatek času a prostoru k přesnějšímu zakončení.

82
    Žlutou kartu dostává Olaetxea (UD Logroñés).

81
    Závěrečných deset minut druhého poločasu a domácí ztrácí jen jednu branku k tomu, aby zápas mohli poslat do prodloužení.