Individuální závod mužů, 20 km, Pokljuka | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) |
Taneční páry - rytmické tance | Vítěz: Papadakisová, Cizeron (FRA) (kon.) | | | Muži - volné jízdy | Vítěz: D. Alijev (RUS) (kon.) |
konec
Muži - volné jízdy
Vítěz: D. Alijev (RUS)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Dmitrij Alijev (RUS) 272,89
2. Artur Danielian (RUS) 246,74
3. Morisi Kvitelašvili (GEO) 246,71
4. Daniel Grassl (ITA) 244,88
5. Matteo Rizzo (ITA) 237,01
6. Deniss Vasiljevs (LAT) 232,67
7. Michal Březina (CZE) 231,25
8. Paul Fentz (GER) 230.01
...
20. Matyáš Bělohradský (CZE) 190,54
Průběžné pořadí
1. Michal Březina (CZE) 89,77
2. Dmitrij Alijev (RUS) 88,45
3. Artur Danielian (RUS) 84,63
4. Morisi Kvitelašvili (GEO) 82,77
5. Deniss Vasiljevs (LAT) 80,44
6. Paul Fentz (GER) 80,41
7. Matteo Rizzo (ITA) 79,07
8. Alexei Bychenko (ISR) 78,27
9. Aleksandr Selevko (EST) 77,45
10. Gabriele Frangipani (ITA) 76,91
11. Daniel Grassl (ITA) 76,61
12. Mark Gorodnitsky (ISR) 76,20
13. Alexandr Samarin (RUS) 74,77
14. Nikolaj Majorov (SWE) 74,39
15. Irakli Mayduradze (GEO) 74,13
16. Larry Loupolover (BUL) 70,36
17. Vladimir Litvincev (AZE) 70,04
18. Matyáš Bělohradský (CZE) 67,69
19. Sondre Oddvoll Boe (NOR) 67,35
20. Slavik Hajrapetjan (ARM) 66,89
21. Alexandr Lebeděv (BLR) 66,43
22. Lukas Britschgi (SUI) 66,32
23. Burak Demirboga (TUR) 66,12
24. Adam Siao Him Fa (FRA) 65,21
1. Dmitrij Alijev (RUS) 272,89
2. Artur Danielian (RUS) 246,74
3. Morisi Kvitelašvili (GEO) 246,71
4. Daniel Grassl (ITA) 244,88
5. Matteo Rizzo (ITA) 237,01
6. Deniss Vasiljevs (LAT) 232,67
7. Michal Březina (CZE) 231,25
8. Paul Fentz (GER) 230.01
...
20. Matyáš Bělohradský (CZE) 190,54
Průběžné pořadí
1. Michal Březina (CZE) 89,77
2. Dmitrij Alijev (RUS) 88,45
3. Artur Danielian (RUS) 84,63
4. Morisi Kvitelašvili (GEO) 82,77
5. Deniss Vasiljevs (LAT) 80,44
6. Paul Fentz (GER) 80,41
7. Matteo Rizzo (ITA) 79,07
8. Alexei Bychenko (ISR) 78,27
9. Aleksandr Selevko (EST) 77,45
10. Gabriele Frangipani (ITA) 76,91
11. Daniel Grassl (ITA) 76,61
12. Mark Gorodnitsky (ISR) 76,20
13. Alexandr Samarin (RUS) 74,77
14. Nikolaj Majorov (SWE) 74,39
15. Irakli Mayduradze (GEO) 74,13
16. Larry Loupolover (BUL) 70,36
17. Vladimir Litvincev (AZE) 70,04
18. Matyáš Bělohradský (CZE) 67,69
19. Sondre Oddvoll Boe (NOR) 67,35
20. Slavik Hajrapetjan (ARM) 66,89
21. Alexandr Lebeděv (BLR) 66,43
22. Lukas Britschgi (SUI) 66,32
23. Burak Demirboga (TUR) 66,12
24. Adam Siao Him Fa (FRA) 65,21
1. Dmitrij Alijev (RUS) 272,89
2. Artur Danielian (RUS) 246,74
3. Morisi Kvitelašvili (GEO) 246,71
4. Daniel Grassl (ITA) 244,88
5. Matteo Rizzo (ITA) 237,01
6. Deniss Vasiljevs (LAT) 232,67
7. Michal Březina (CZE) 231,25
8. Paul Fentz (GER) 230.01
...
20. Matyáš Bělohradský (CZE) 190,54 (22:44:13)
Michal Březina, který vedl po krátkém programu, se propadl po nepovedených čtverných skocích na sedmé místo. Matyáš Bělohradský obsadil konečné 20. místo.