Zlín – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Plzeň – Třinec 5:2 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Kladno – Litvínov 3:5 (kon.) | Olomouc – Sparta 4:1 (kon.) | Liberec – K. Vary 2:3 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 4:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
HC Kometa Brno
Pátek 24.01.2020, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 39. kolo

Vítám vás u online přenosu z utkání 39. kola české extraligy. V enteria areně se od 18 hodin střetnou HC Dynamo Pardubice a HC Kometa Brno. Zatímco domácí bojují o holé přežití, hosté chtějí potvrdit svou pozici v elitní šestce. Čeká nás tak velmi zajímavý duel, jste k němu prostřednictvím našeho webu zváni!

HC KOMETA BRNO

Hosté mají za sebou v tomto ročníku 38 utkání, ve kterých nastřádali hned 62 bodů. To jim prozatím stačí na šestou pozici. Na sedmou Energii má Kometa náskok pěti bodů, naopak na pátou Mladou Boleslav ztrácí čtyři. Zajímavostí je skóre, to mají hokejisté z Brna vyrovnané – 113:113.

Nejproduktivnější hráči Brna
    1. Martin Zaťovič – 37 zápasů, 39 bodů (23+16)
    2. Petr Holík – 32 zápasů, 37 bodů (11+26)
    3. Tomáš Plekanec – 36 zápasů, 28 bodů (10+18)
    *4. Jan Hruška – 36 zápasů, 23 bodů (10+13)
    5. Peter Mueller – 19 zápasů, 23 bodů (9+14)

*Jan Hruška nyní hraje ve Vítkovicích

HC DYNAMO PARDUBICE

Domácím se v letošním ročníku příliš nedaří a v závěru sezóny jsou odsouzeni k boji o záchranu v nejvyšší soutěži. Ani forma Dynamu nehraje do karet, přesto jsou změny ve vedení a příchody nových hráčů (Svačina, Vondrka) důležitým krokem vzhůru. Uvidíme v nejbližších týdnech, zda Pardubice (36 bodů) dokáží pod sebe stáhnout jednoho z dvojice Litvínov (36) – Vítkovice (40).

Nejproduktivnější hráči Pardubic
    1. Radoslav Tybor – 35 zápasů, 25 bodů (15+10)
    2. Jan Mandát – 37 zápasů, 22 bodů (11+11)
    3. Robert Kousal – 30 zápasů, 21 bodů (8+13)
    4. Jan Kolář – 38 zápasů, 15 bodů (3+12)
    5. Johan Harju – 35 zápasů, 14 bodů (6+8)

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Mikuš, J. Zdráhal, J. Kolář (C), T. Voráček, Ivan, Holland, Blažej – Mandát (A), R. Kousal, Vondrka – Svačina, Harju, Machala – Kusý, Poulíček, Látal – Blümel, Rolinek (A), Paulovič.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – Bartejs, O. Němec (A), D. Krenželok, Baranka, Gulaši, Svozil, Malec – Zaťovič (C), Rákos, Mueller – Š. Stránský, Plekanec (A), M. Erat – Orsava, Kusko, Kucsera – Plášek ml., Střondala, L. Horký.

Rozhodčí: Hejduk, Kika – Gebauer, Kis.

Moderátor Dynama vyhlašuje za bouřlivého řevu domácích fanoušků sestavu Pardubic. Za několik minut začínáme.

Rozhodčí jsou na ledě, čekáme již jen na to, až se na plochu enteria areny dostaví hokejisté obou celků. Dnes je tu v Pardubicích skvělá atmosféra, o kterou se dělí oba tábory fanoušků. Jistě nás čeká skvělá podívaná.

Oba celky jsou již na ledě. Do zápasu zbývá necelých třicet sekund. Pomalu jdeme na to!

00:01

00:13
    O úvodní nahození do útočného pásma se postarali domácí, jenže beci Komety v přesile puk odklidili.

00:36
    Dynamo rozjíždí za brankou útočnou akci.

00:45
    První velká šance již v první minutě. Harju na levém křídle pálil přímo na lapačku Vejmelky, který chytá!

01:18
    Hosté museli uklidnit hru, nyní dokázali vystřídat, takže na ledě jsou čerstvé síly.

01:34
    Brněnským není úvodní střela na branku přána – nyní rozhodčí posoudili jejich vjezd do útočného pásma jako ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.

02:01
    Horký si nabruslil do útočného pásma, ale jeho střela byla sražená mimo.

02:29
    Od modré čáry zapsal pokus i Baranka, jenže Kantor zasahovat nemusel. Pokus obránce Komety mířil vedle.

02:55
    Kotouč se dostal mimo hřiště. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Zápas má zatím velmi dobré tempo.

03:22
    Svozil prokázal na modré čáře skvělý přehled, ale nakonec Brno v útočném pásmu neudržel.

04:02
    Zaťovič si nabruslil do útočného pásma, předal puk na Malece, jenž si sjel na levý kruh, ale svou tvrdou ranou trefil jen pozorného Kantora!

04:36
    Kantor vyrazil nahození Brna do rohu hřiště, kde kotouč přebírají domácí hokejisté.

05:19
    Od modré čáry střílel nejprve Zdráhal, ten však minul. Následně z druhé strany zkoušel i Kolář, tomu však rána nesedla, takže puk srazila obrana Brna.

05:21
    Zakázané uvolnění Komety.

05:49
    Dobrou možnost měl Horký, ten si sjel do útočného pásma a táhlou střelou prověřil Kantora. Ten puk dokázal vytěsnit mimo tři tyče.

06:38
    Rychlou akci Dynama zakončil střelou z hranice kruhů Paulovič. Člen čtvrté formace mířil doprostřed, takže si s jeho pokusem Vejmelka snadno poradil.

07:03
    Dynamo se vlastní nepřesností dostalo z útočného pásma, nevyužil toho Zaťovič, který proti přesile pardubických beků neměl šanci.

07:22
    Domácí se osvobodili z menšího tlaku Komety pouze za cenu zakázaného uvolnění, takže hra bude pokračovat před Kantorem.

07:25
    Střelou po vhazování se prezentoval novic v dresu hostů – Stránský. Jeho pokus tahem Kantor v pohodě lapil.

07:49
    Rychlík Látal ukázal, jak umí zabrat, vypadalo to, že si vykoleduje faul, ale rozhodčí zákrok na jeho osobu neodpískali.

08:18
    Kantor si připisuje další zákrok. Vhazuje se po jeho levici.

08:42
    Vondrku o puk hitem obral Gulaši.

09:27
    Kolář (PCE) je prvním hráčem, který si jde v zápase usednout na dvě minuty, a to za hákování. Kometa má přesilovou hru.

09:39
    Puk je až u Vejmelky, Dynamu se povedlo osvobodit.

10:16
    Orsava měl na hokejce gól. Dostal skvělou přihrávku mezi kruhy, ale jeho ránu zlikvidoval Kantor!

10:53
    Dynamo se opět osvobodilo. Výbornou práci odvedl zejména Rolinek.

11:12
    Stránský si najel do útočného pásma a bekhendem prověřil Kantora, ten odolává.

11:27

11:50
    Další zákrok Kantora. Na brankáře Pardubic to tentokrát zkoušel od modré čáry Gulaši, ale on zatím maskovaného muže nepřekonal.

12:11
    Kusý najel do útočného pásma a následně puk předkládal na lépe postavené spoluhráče, to se mu ale nakonec nepodařilo.

12:32
    Přesto Dynamo udrželo útočné pásmo, o další střelu se postaral Mikuš, jenže jeho pokus byl sražen mimo.

13:07
    Zakázané uvolnění Komety. Hra tedy bude pokračovat před Vejmelkou.

13:36
    Gulaši mohl otevřít skóre! Zpoza branky vyjel puk přímo mezi kruhy, kde si zrovna bek Brna najížděl, jenže jeho dělovku dokázal Kantor chytit! Ten předvádí opravdu skvělý výkon.

13:39
    Po vhazování pálil Zaťovič. Jeho rána byla sražená do ochranné sítě, takže si buly v pásmu Pardubic zopakujeme.

13:47
    A další. Pardubice se totiž provinily proti pravidlům, a to zakázaným uvolněním.

13:58
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté se zaslouženě dostávají do vedení. STANISLAV SVOZIL to na svůj věk vymyslel naprosto skvěle, převzal kotouč, objel branku Dynama a do prázdné zasouval puk – 0:1!
    13:58 Stanislav SVOZIL - 0:1

14:19
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Máme velmi rychle srovnáno! Domácí vyvinuli velký tlak do branky, do prázdné střílel Mikuš, jenže nedal, puk následně přihrál mezi kruhy, kde zakončoval i Rolinek, ale ani on Vejmelku nepřekonal. To se povedlo až MATĚJI BLÜMELOVI, jenž puk procedil za brankáře Komety – 1:1! Asistence: Tomáš Rolinek, Juraj Mikuš.
    14:19 Matěj BLÜMEL - 1:1

15:00
    Pět minut před koncem první třetiny tu máme po brance na obou stranách. Kdo dokáže strhnout vedení pro svůj tým?

15:41
    Je opět pískáno. Tentokrát jsou viníkem hosté, a to kvůli ofsajdu.

15:50
    Další ofsajd Brna. Hra se znovu dostane do středního pásma.

15:59
    Mueller nic nevymýšlel. Jakmile se dostal za modrou čáru, tak zkusil poslat puk na branku Dynama. Kantor zapisuje snadný zákrok.

16:38
    Pardubičtí dostali puk ze své třetiny, jenže tam jej opět převzali hosté.

17:03
    Mandát mohl dostat svůj tým do vedení, pokud by jen lépe mířil. Útočník Dynama střílel z levého kruhu, jenže trefil pouze brankáře Vejmelku!

17:54
    Další střelu na branku zapisuje Horký. Expardubický hráč střílel bekhendem z kruhů, ale Kantor se překvapit nenechal.

18:14
    Vejmelka raději přikryl puk před dotírajícím Látalem. Vhazuje se v obranném pásmu Komety.

18:43
    Další střelecký pokus na brankáře Vejmelku, který ovšem nedal Rolinkovi šanci. Legenda Dynama střílela z levého kruhu, nicméně mladík v brance Komety si poradil.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:42
    Puk v pásmu Komety, ale už se toho asi moc nestane.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

Je za námi úvodní třetina, která končí smírně 1:1. Úvodní šanci měl již v první minutě domácí Harju, jenž ovšem z levého kruhu střílel do Vejmelky. Na druhé straně se předvedl Zaťovič, ale Kantor jej vychytal. V polovině první periody měla Kometa přesilovku. V ní mohl skóre otevřít Orsava, nicméně ho vychytal brankář Dynama. Skóre otevřel ve 14. minutě Stanislav Svozil chytrou trefou, při které objel branku a zasunul za Kantora, jenž se nestihl přesunout. O 21 vteřin později bylo srovnáno. Velký tlak do branky zužitkoval svou trefou Matěj Blümel. Do kabin se tak jde za stavu 1:1.

Střely: 9 – 12

20:01

20:27
    Zakázané uvolnění Komety. Vhazuje se před Vejmelkou.

20:56
    Harju střílel nepřesně od modré čáry, Vejmelka nemusel zasahovat.

21:23
    Látal nabral rychlost podél mantinelu, objel branku a přihrál před ní, kde se nejlépe zorientoval DENIS KUSÝ, jemuž se bekhendem podařilo poslat domácí poprvé v zápase do vedení – 2:1! Asistence: Martin Látal.
    21:23 Denis KUSÝ - 2:1

21:30
    Útočné snažení Dynama může pokračovat, Kometa se provinila zakázaným uvolněním.

22:19
    Kolář dostal přihrávku na pravý kruh od Kousala, jeho dělovka skončila na vyrážečce Vejmelky.

22:48
    Brno přitlačilo Pardubice v jejich obranné třetině. Vše vyvrcholilo střelou z prostoru mezi kruhy. Mueller ovšem Kantora nepřekonal, ten vymrštil lapačku a puk sebral.

23:00
    Kusý povzbuzen svou trefou to zkoušel z levého kruhu, ale tentokrát neuspěl.

23:47
    Hosté se dostali do pásma soupeře, ovšem vydrželi tam pouze pár sekund.

24:13
    Blümel (PCE) míří na trestnou lavici za vysokou hůl, takže hosté mají druhou přesilovou hru v zápase.

24:32
    Domácí se osvobodili vystřelením puku až k brankáři Brna.

24:56
    A opět je puk až u Vejmelky, čtveřice Dynama míří na střídačku. Na led přicházejí čerstvé síly.

25:19
    Dlouho kvedlal s pukem na hokejce na modré čáře Němec, až se rozhodl vystřelit. Jeho pokus mířil doprostřed, takže si Kantor dokázal poradit.

25:55
    Kombinaci Komety vystihl Machala, který okamžitě zamířil až do zakončení. Útočník Pardubic pálil z pravého kruhu a Vejmelka puk raději přidržel. Vypadá to, že Dynamo oslabení zvládne.

26:13

26:30
    Pardubičtí se ihned po konci oslabení dostali do zakončení, jenže Vejmelka si dával pozor, takže se stav nemění.

26:38
    A znovu v permanenci brankář Komety. Po komerční přestávce budeme pokračovat vhazováním v útočném pásmu Dynama.

27:24
    Domácí měli před brankou Brna další tlak. Zdráhal objel branku a přihrával před ní, tam se složil jeden z obránců hostů a Kometa nakonec se štěstím neinkasovala.

27:47
    Dvě střely v krátkém časovém úseku zaznamenal Střondala. Ani jedna mu však nebude zapsána, neboť obě byly zblokované.

28:30
    Kometa sice dostala puk do útočného pásma, tam jej však sebrali obránci Pardubic.

28:51
    Z prostoru mezi kruhy střílel Mikuš, jenže bohužel pro Dynamo mířil nepřesně, takže se skóre nemění.

29:37
    Až nyní se dokázala Kometa osvobodit ze sevření domácího celku.

29:59
    A útočné snažení Dynama pokračovalo, tentokrát to byl Kolář, kdo nebezpečně od modré čáry střílel. Vejmelka s vypětím sil vyrazil!

30:24
    A další zákrok brankáře Komety. Tak nyní tedy Dynamo opravdu svému soupeři zatopilo, stav se však nemění.

30:41
    Aktivita domácích pramení v první vyloučení na straně Brna. Na dvě minuty za držení usedl Němec (KOM).

31:18
    Pardubice využívají přesilovou hru a dostávají se do vedení o dva góly! Kolář dostal puk na modrou čáru, kde ovšem nezmatkoval a ještě jej předložil napravo, kde byl ROBERT KOUSAL, ten si sjel ke středu a táhlou střelou překonal Vejmelku – 3:1! Asistence: Jan Kolář.
    31:18 Robert KOUSAL - 3:1

31:42
    O rychlou odpověď se mohl postarat Stránský, který ovšem svou kličku do bekhendu neprovedl příliš dobře.

32:15
    Kantor raději přikryl před dotírajícími hráči Komety puk. Po komerční přestávce se bude vhazovat po levé ruce gólmana Pardubic.

32:26
    Poulíček si nabruslil do útočné třetiny, kde bylo ovšem jeho zakončení sraženo do ochranné sítě.

33:00
    Zaťovič dostal přihrávku na levý mantinel, odkud sice prostřelil vyjetého Kantora, ale puk zůstal na boční síti! Fanoušci Komety se již radovali, nicméně bez důvodu.

33:48
    Erat prověřil Kantora z prostoru mezi kruhy, jenže brankář Dynama na pokus viděl a snadno jej lapil. Stav se nemění.

34:30
    O puk se bojovalo ve středním pásmu, nakonec skončil na hokejkách domácích, kteří směřují kupředu.

35:08
    Kusý se dostal do útočné třetiny, předložil puk doprava, kde to zkoušel z hranice kruhu Látal. Jeho rána skončila v lapačce brankáře Komety.

35:31
    Skvěle se opět prezentoval mladíček Svozil. Ten si projel obranou Pardubic jako nůž máslem, nakonec však nezakončil, neboť jej Holland poslal k zemi.

36:24
    Další zákrok Kantora. Tentokrát si brankář Dynama připravil lapačku proti střele Rákose. Skóre tak zůstává stále stejné.

36:42
    Vejmelka sice chyboval při rozehrávce, nicméně domácí toho nedokázali využít, takže s pukem na hokejkách mohou nyní operovat hosté.

37:13
    Eratova nepříjemná střela z levého kruhu prosvištěla kolem branky velmi nebezpečně.

38:14
    Na druhé straně pálil nepřesně od modré čáry Holland. Pardubický bek si záhy zapsal další pokus z pravého kruhu, ale ani ten za zády Vejmelky neskončil.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:25
    Puk se dostal mimo ledovou plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

39:42
    Látal poslal ještě nebezpečnou střelu na branku Brna, jenže Vejmelka byl pozorný a zareagoval rychle. Vypadá to, že do konce druhé třetiny se toho víc nestane.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Čtyřicet minut je za námi, vydatně spokojenější do kabin míří domácí, kterým se povedlo dostat do dvoubrankového vedení. Ve 22. minutě dal na 2:1 Denis Kusý, jemuž se povedlo nejrychleji zorientovat v prostoru před brankou. Následně Dynamo přežilo další oslabení. Vzápětí se domácí chopili aktivity a svého soupeře přehrávali, což vyústilo v přesilovou hru i pro ně. A tu Pardubic využily, konkrétně to byl Robert Kousal, jenž mířil z hranice kruhů přesně. V závěru druhé periody měl šanci ještě Zaťovič a Erat, ale skóre se již neměnilo.

Střely ve druhé třetině: 15 – 8

Střely celkem: 23 – 20

Rozhodčí jsou již na ledě a míří na něj také oba celky. Všechno se blíží startu závěrečné dvacetiminutovky, která může napovědět, jak utkání dopadne.

40:01

40:36
    Zaťovič nahazoval puk do brankoviště, kde jej v nepřehledné situaci za bezmocného Kantora dokázal dostat DANIEL RÁKOS, Kometa tak snižuje na 2:3!
    40:36 Daniel RÁKOS - 3:2

41:05
    Dynamo tak rychle přišlo o dvoubrankovou výhodu a hosté jsou již na dostřel. Momentálně však útočí domácí.

41:14
    Další nepřehledná situace, tentokrát před brankou Komety. Nakonec je z toho postavení útočícího hráče v brankovišti a buly ve středním pásmu.

41:42
    Dynamo bude hrát přesilovou hru, momentálně útočí v šesti mužích v poli.

41:56
    Dvě minuty za podrážení dostává Rákos (KOM), Dynamo tak má výhodu přesilové hry.

42:18
    Mandát dostal puk ideálně mezi kruhy, ale místo střely ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, což se mu vymstilo. Přesto domácí na puku a kombinují v pásmu soupeře.

42:42
    Hosté dostali puk alespoň do středního pásma, takže to domácí musí zkusit znovu.

43:06
    Dynamu musí s rozehrávkou vypomoci Kantor, Brno se zatím velmi úspěšně brání.

43:24
    Mikušova střela prosvištěla nad Vejmelkou, který tak vůbec nemusel zasahovat.

43:56

44:08
    Vejmelka ukryl puk před dotírajícími protihráči, takže se bude vhazovat po jeho levé ruce.

44:15
    Opět je hra přerušena. Hokejisté Pardubic se dopustili ofsajdu, takže se bude pokračovat ve středním pásmu.

44:58
    Hosté sice dokázali zatlačit soupeře v jeho obranném pásmu, ale chybělo tomu zakončení. Kantor tedy nezasahoval a nyní v útočném snažení pokračuje Dynamo.

45:19
    To ale doplatilo na ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.

45:54
    Mikušova rychlá střela od modré čáry prosvištěla kolem branky, takže Vejmelka nemusel zasahovat.

46:37
    Erat měl na hokejce vyrovnání! K útočníkovi Komety doputoval kotouč, zkušený forvard jej navezl do středu a následně střílel na bližší tyč, jenže mířil vedle!

47:48
    Kometa sice dostala kotouč do útočné třetiny, jenže žádná střela na Kantora nemířila. Vyrovnání se tak brněnští fanoušci zatím nedočkali.

48:29
    Z pravého kruhu střílel nebezpečně Kousal, jenže ani on netrefil branku, a to z velmi dobré pozice!

49:06
    Hra rychle plyne, není potřeba žádného vhazování. Do konce máme něco málo přes deset minut a hosté stále branku ztrácejí.

49:36
    Štiplavou střelu vyslal na Kantora Plekanec. Brankář Dynama si s jeho pokusem dokázal poradit.

50:11
    Šance střídá šanci! Nyní měl na hokejce po krásné kombinaci srovnání Němec, jenže bek Komety střelou z prostoru mezi kruhy trefil pouze zadní mantinel.

50:56
    Stále se nijak nepřerušovalo, nyní mají na hokejkách puk hosté, kteří se jej snaží dostat do třetiny Dynama.

52:02
    Erat se dostal na dostřel branky, jenže jeho pokus byl sražen mimo. Vzápětí pálil z levého kruhu Malec, nicméně Kantor puk dokázal chytit. Následně brankář Dynama přerušil hru. Čeká nás vhazování po jeho pravici, ale to až poté, co skončí komerční přestávka.

52:37
    Plekanec nahodil puk před branku, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, takže obránci Dynama dokázali situaci uklidnit.

52:58
    Další zákrok pro Kantora. Vhazuje se opět v obranném pásmu Dynama.

53:46
    Látal s Paulovičem kombinovali v útočném pásmu, ale proti přesile bránících hráčů Komety puk dlouho neudrželi.

54:19
    Hra se přesunula do pásma Pardubic, kde se v rohu hřiště bojuje o kotouč.

54:50
    Pardubice dostaly puk do pásma Brna a urychleně vystřídaly.

54:52
    Hosté se snažili o rychlou rozehrávku, jenže puk přešel přes všechny čáry – zakázané uvolnění. Vhazuje se po levé ruce Vejmelky.

54:56
    Po vhazování si připisuje Vejmelka zákrok. Pět minut a čtyři sekundy před koncem třetí dvacetiminutovky tu je další komerční pauza.

55:47
    Tohle může být důležité pro hosty. Ti se totiž dostávají do početní výhody, podrážením se provinil Ivan (PCE)

56:10
    Pardubice dostaly puk z vlastního pásma.

56:35
    A puk je opět za Vejmelkovou brankou, to znamená další vyhození Dynama.

57:10
    Od modré čáry to zkusil po přihrávce Muellera Němec. Brankář Kantor puk lapil, následně před ním prostor vyčistili obránci.

57:28
    Dynamo se opět vysvobodilo vyhozením kotouče přes všechny čáry.

57:47

57:55
    Kometa byla blízko srovnání, jenže v brance nakonec skončil Stránský, kterého do ní poslal jeden z beků Dynama.

57:55
    Hosté si vyžádali oddechový čas. Tak co? Zkusí to 125 sekund před koncem v šesti v poli?

57:56
    Ano, branka Komety je prázdná, hosté jdou do rizika v šesti mužích v poli.

58:18
    Domácí nakonec dokázali trefit odkrytou klec, ale bylo to opravdu těsné! JAN MANDÁT dostal ideální pas mezi kruhy, nicméně trefil jednoho z bránících beků. Poté si puk převzal a zkusil jej přihrát před branku, kde si jej srazil obránce Brna do branky – 4:2!
    58:18 Jan MANDÁT - 4:2

58:19
    Brno je opět v šesti, nicméně teď ztrácí již dva góly.

59:06
    Hra vysokou holí. Vhazuje se ve středním pásmu, Kometa je stále v šesti v poli.

59:17
    Vondrka otočkou ze středního pásma minul odkrytou klec, ale to domácím příliš nevadí.

59:52
    Brno má nápor, ale tohle už k remíze nepovede!

Je konec, Dynamo znovu doma porazilo Kometu, tentokrát po výsledku 4:2.

Třetí třetina započala snížením z hole Daniela Rákose. Velkou šanci měl na srovnání Erat, ale nedal. Špatně si vedl při své příležitosti i Němec. Když to v závěru hosté zkusili v šesti, tak se zmohli pouze na inkasování, které zařídil Jan Mandát.

Zápas tak skončí následovně – tři body zůstávají doma, Brno odjíždí poraženo.

Nejlepší hráči: Pavel Kantor – Stanislav Svozil

Střely: 28 – 28 (20:30:57)

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 15. Blümel (Rolinek, Mikuš), 22. Kusý (Látal), 32. R. Kousal (J. Kolář), 59. Mandát – 14. Svozil, 41. Rákos

Rozhodčí: Hejduk, Kika – Gebauer, Kis

Diváci: 9 719