Zlín – Mladá Boleslav 4:1 (kon.) | Plzeň – Třinec 5:2 (kon.) | Vítkovice – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Kladno – Litvínov 3:5 (kon.) | Olomouc – Sparta 4:1 (kon.) | Liberec – K. Vary 2:3 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 4:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
HC Litvínov
Pátek 24.01.2020, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • turnaj O Pohár DHL • 37. kolo

61:26
    Daniel Piskač jde podruhé v zápasu na trestnou lavici, nyní za držení.

56:10
    Naopak nyní budou hosté mít výhodu zlomit stav na svojí stranu, jelikož Richard Pětník jde na dvě minuty ven za krosček.

54:06
    Komplikace pro hosty, Daniel Jouza si jde sednout na dvě minuty za vysokou hůl.

46:25
    Ondřej Baláž jde nyní opět na trestnou lavici a Dukla bude hrát přesilovku pět na tři, ovšem nyní jen osm sekund. Dopustil se podrážení.

44:33
    Také střelec hostí – Prokop Limanovský – usedá po vzoru Vítězslava Brože na trestnou lavici, tentokrát za vysokou hůl.

41:14
    Jenže ne na dlouho, Daniel Piskač mizí na trestnou lavici za sekání.

38:57
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Brož – 2 min., hrubost).

35:05
    Lukáš Stehlík v oslabení podrazil soupeře a Dukla jde do dlouhé přesilovky pět na tři.

34:12
    Další trest si odsedí Ondřej Baláž, který jde ven za nedovolené bránění.

23:58
    Další Jakub, tentokrát Krajíček, dostává dvě minuty za sekání.

22:25
    Jakub Kašpar jde na dvě minuty ven za podrážení.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 37. Brož (Juda), 53. Čermák (Barák) – 5. Limanovský (Dufek), 56. Stehlík (Jindra), rozh. náj. Jindra