Nitra – Trenčín 1:5 (kon.) | Detva – Košice 4:2 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 4:2 (kon.)
Nové Zámky – Miskolc 10:2 (kon.) | HC Slovan – Michalovce 3:0 (kon.) | MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
HK Nitra
1:5 (0:2, 0:0, 1:3)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 24.01.2020, 18:00 • Nitra aréna • Tipos Extraliga (SR) • 43. kolo

Koniec zápasu. (20:28:00)

59:25
    V závere ešte strela Sládoka od modrej a zákrok domáceho brankára.

58:27
    Hostia v plnom počte.

57:19
    Nitra dala gól!
    Nitra predsa len strieľa čestný gól z hokejky LANEA SCHEIDLA a využíva presilovku. Asistencie: Kenney Morrison.

56:24
    Nitra má v závere k dispozícii takmer dvojminútovú presilovku o dvoch hráčov po tom, čo si na trestnú lavicu sadol Alderson.

55:11
    Vhadzuje sa pred Tomekom.

54:39
    Trenčín dal gól!
    Hostia sa dostali k puku v obrannom pásme a strelou cez celé klzisko pridáva piaty gól Trenčína JOZEF ŠVEC. Bez asistencie.

54:22
    Po vyhratom buly Nagy na striedačke a Nitra hrá 6 na 4.

54:17
    Nitra bude pokračovať po reklamnej prestávke v ďalšej presilovke pri vylúčení Valacha. Ten inkasoval dvojitý menší trest a Nitra si zahrá 4 minúty presilovku. Nagy sa vrátil do brány.

53:58

53:24
    Nagy opúšťa bránku a Nitra hrá powerplay a presilovku 6 na 4.

53:06
    Nitra s pukom kombinuje v útočnom pásme ale do zakončenia sa nedostáva.

51:57
    Nitra má šancu streliť aspoň čestný gól pri vylúčení Ferényiho za hrubosť.

51:18
    Po štvrtom góle niektorí diváci už odchádzajú zo štadióna.

50:38
    Trenčín pridáva ďalší gól z hokejky MAREKA HECLA, ktorý zužitkoval nezištnú prihrávku Valacha spoza bránky. Asistencie: Lukáš Paukovček, Marek Valach.

49:56
    Obe mužstvá hrajú s piatimi hráčmi.

48:22
    McCormack strieľa od modrej čiary, JURAJ BEZÚCH jeho pokus tešike a hostia vyhrávajp o 3 góly. Asistencie: Graeme McCormack, Josef Mikyska.

48:14
    Na trestnú lavicu si sadol aj Rácz a hostia si zahrajú presilovku 4 na 3.

47:52
    Morrison s Paukovčekom sa dostali do menšej strkanice a rozhodca ich poslal na trestnú lavicu.

Dalibor Sklár

Branky a nahrávky: 58. Scheidl (Morrison) – 12. Mikyska (Bezúch, McCormack), 13. Paukovček (Hecl), 49. Bezúch (McCormack, Mikyska), 51. Hecl (Valach, Paukovček), 55. Švec

HK Nitra: Nagy (Šimboch) – Mezei, Kubka, Morrison, Korím, Rácz, Versteeg, Sloboda, Tábi – Koyš, Kerbashian, Yellow Horn – Buček, Šiška, Csányi – Lušňák, Kollár, Scheidl – Fominych, Čaládi, Minárik
    HK DUKLA Trenčín: Tomek (Valent) – McCormack, Rajnoha, Starosta, Štach, Sládok, Kajínek, Stacha – Alderson, Mikyska, Bezúch – Valach, Paukovček, Hecl – Bartovič, Švec, Sojčík – Ferényi, Sádecký, Džugan

Rozhodčí: Snášel, Rencz – Stanzel, Soltész