Kometa Brno – Litvínov | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 2:3 (po pr.) | | | Liberec – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Kladno – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Sparta | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Zlín – K. Vary | 5:6 (po pr.) |
CSKA Moskva – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Jokerit – Nižněkamsk | 3:2 (kon.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 6:1 (kon.) |
Petrohrad – N.Novgorod | 4:3 (kon.) |
Bolzano – Znojmo | 5:0 (kon.) |
Kobra – Písek | 3:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 1:6 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 1:7 (kon.) |
Havířov – Litomyšl | 9:3 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L | 4:2 (kon.) | | | Přerov – Šumperk | 1:5 (kon.) |
Atlantická divize – Metropolitní divize | 9:5 (kon.) | | | Centrální divize – Pacifická divize | 5:10 (kon.) | | | Pacifická divize – Atlantická divize | 5:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Košice | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Zvolen – MAC Budapešť | 8:6 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nitra | 0:2 (kon.) |
Trenčín – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | HC Slovan – Miskolc | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Poprad | 2:1 (kon.) |
Žilina – SR 18 | 7:0 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Kometa Brno
4:3
(0:2, 2:1, 1:0 - 0:0)
HC VERVA Litvínov
52:55
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Peter Mueller – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
49:27
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Tomáš Pavelka – 2 min., držení hole).
|
|
37:53
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jurij Žolobov.
|
|
33:40
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Viktor Hübl – 2 min., podrážení).
|
|
31:04
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Baránek – 2 min., hákování).
|
|
23:00
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Ivan Baranka – 2 min., vysoká hůl).
|
|
09:44
|
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Marek Baránek – 2 min., podrážení).
|
|
02:04
|
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Jakub Orsava – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
27. Kucsera (Orsava, Kusko), 36. Zaťovič (Mueller, M. Erat), 52. Zaťovič (Mueller, Orsava), rozh. náj. L. Horký – 8. Válek (Aliu, Zygmunt), 13. T. Pavelka (F. Lukeš), 27. Ščotka (Stříbrný, Válek)
Rozhodčí: Hradil, Šindel – Rožánek, Špůr
Diváci: 7203
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Martin Zaťovič (KOM)
0:0 Jurij Žolobov (LIT)
2. série:
1:0 Peter Mueller (KOM)
1:0 František Lukeš (LIT)
3. série:
1:0 Šimon Stránský (KOM)
1:1 Jakub Petružálek (LIT)
4. série:
1:1 Silvester Kusko (KOM)
1:1 Richard Jarůšek (LIT)
5. série:
2:1 Luboš Horký (KOM)
2:1 Lukáš Válek (LIT)
HC Kometa Brno:
Vejmelka (Klimeš) – O. Němec (A), Bartejs, Baranka, D. Krenželok, Svozil, Gulaši, Malec – M. Erat, Plekanec (A), Zaťovič (C) – Mueller, Rákos, Š. Stránský – Kucsera, Kusko, Orsava – L. Horký, Střondala, Plášek ml..
Náhradníci:
Trenér:
HC VERVA Litvínov: Honzík (Janus) – J. Říha, Moravčík, Ščotka (A), Aliu, Baránek, T. Pavelka, L. Doudera – Petružálek, V. Hübl (C), F. Lukeš – Žolobov, M. Hanzl (A), Jarůšek – Stříbrný, Gerhát, Válek – Zygmunt, Jurčík, Trávníček.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC VERVA Litvínov: Honzík (Janus) – J. Říha, Moravčík, Ščotka (A), Aliu, Baránek, T. Pavelka, L. Doudera – Petružálek, V. Hübl (C), F. Lukeš – Žolobov, M. Hanzl (A), Jarůšek – Stříbrný, Gerhát, Válek – Zygmunt, Jurčík, Trávníček.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hradil, Šindel – Rožánek, Špůr
Diváci: 7203
Filip Krůza