Inter – Cagliari 1:1 (kon.) | Parma – Udinese 2:0 (kon.) | Sampdoria – Sassuolo 0:0 (kon.)
Hellas Verona – Lecce 3:0 (kon.) | AS Řím – Lazio 1:1 (kon.) | Neapol – Juventus 2:1 (kon.)
UC Sampdoria
0:0 (0:0)
US Sassuolo Calcio
Neděle 26.01.2020, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov (ITA) • Italská Serie A • 21. kolo

Z tohoto duelu je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme krásný zbytek víkendu. Na viděnou. (17:05:06)

V příštím kole bude Sampdoria hostit na domácím stadionu třináctou Neapol. Sassuolo se pokusí obrat před svými fanoušky o body čtvrtý AS Řím.

Oba celky tak zůstaly na svých pozicích – Sassuolo je patnácté, Sampdoria hned za ním.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 10:4. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:8.

Sampdoria vs. Sassuolo – zápas, který před svým začátkem sliboval ofenzivní podívanou plnou branek. Alespoň tomu nasvědčovala dvě poslední měření sil, která nabídla dohromady třináct přesných tref. Opak však byl v neděli pravdou. Domácí hráli po červené kartě Pelusa už od 25. minuty proti deseti, šance si ale začali vypracovávat až po změně stran. To si Sampdoria vytvářela místy až drtivý tlak, který gradoval v samotném závěru střetnutí. Žádný z pokusů hráčů v modrých dresech se ale neujal, koncovka byla nepřesná. A tak měli největší možnost utkání paradoxně hosté, když ojedinělou akci Sassuola završil aktivní Boga střelou do levé tyče.

90+5

90+4
    Do hostující šestnáctky létá jeden balon za druhým, fotbalisté Sassuola ale s vypětím posledních sil všechny pokusy domácích blokují. Po jednom ze skluzů si Sampdoria dokonce žádala penaltu, ta se ale nepíská!

90+3
    Končí třetí nastavení minuta a s míčem se momentálně hraje poblíž středového kruhu, což o poznání více vyhovuje Sassuolu.

90+3
    Rogério utrousil nějakou nejapnou poznámku směrem k sudímu a je za ni potrestán žlutou kartou.

90+2
    A další centrovaný balon, který hosté prodloužili na autové vhazování. Sampdoria má na vítězný gól už jen dvě minuty.

90+2
    Sassuolo odvrátilo bez větších problémů centr z pravé strany hřiště a dostává balon daleko na domácí polovinu.

90+1
    Je to tak. Hlavní rozhodčí Marco Piccinini nastaví druhou polovinu zápasu o čtyři minuty.

90
    Čekáme na údaj o nastaveném čase. Pokud bych si měl tipnout, budou to více než tři minuty.

89
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Filip Djuričić.

88
    Po další zblokované střele vyvážejí fotbalisté Sassuola míč daleko od své branky. Domácím rychle utíká čas.

86
    Andrea Consigli natahuje své odkopy od branky, co se dá. Hlasitě si tím koleduje o žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Mert Müldür.
    84. Gabbiadiniho pumelice byla přizvednuta na roh.

84
    Manolo Gabbiadini obdržel přízemní přihrávku na střed hřiště, jeho dělovku ale přizvedl jeden z hostů skluzem nad branku, a tak se bude kopat roh.