Justine Kishová (USA) - Lucie Pudilová (CZE) | Vítěz: Justine Kishová (na body) (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Pokljuka | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Pokljuka | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) |
SuperG žen, Bansko | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: D. Yule (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Zakopané | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Oberstdorf | Vítěz: N. Něprjajevová (RUS), J. Klaebo (NOR) (kon.) |
Skoky HS140, Oberstdorf | Vítěz: J.L. Oftebro (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km, Oberstdorf | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
konec
SP - Závod s hromadným startem žen, 12,5 km, Pokljuka
Vítěz: H. Öbergová (SWE)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Hanna Öbergová (SWE) 34:14,4 (1)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +6,5 (0)
3. Anais Bescondová (FRA) +27,6 (0)
4. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +37,5 (1)
5. Justine Braisazová (FRA) +44,1 (3)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +48,4 (3)
7. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +59,9 (1)
8. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:09,0 (2)
9. Dorothea Wiererová (ITA) +1:09,6 (3)
10. Markéta Davidová (CZE) +1:22,5 (2)
11. Julia Simonová (FRA) +1:35,3 (4)
12. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:35,8 (4)
13. Paulina Fialková (SVK) +1:37,9 (3)
14. Lena Häckiová (SUI) +1:42,9 (4)
15. Denise Herrmannová (GER) +2:00,1 (5)
16. Aita Gasparinová (SUI) +2:01,6 (2)
17. Kamila Żuková (POL) +2:02,3 (3)
18. Iryna Krjuková (BLR) +2:05,4 (2)
19. Světlana Mironovová (RUS) +2:14,7 (4)
20. Irina Starychová (RUS) +2:24,4 (2)
21. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +2:30,4 (3)
22. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:35,5 (4)
23. Mari Ederová (FIN) +2:37,9 (4)
24. Vanessa Hinzová (GER) +2:43,9 (4)
25. Julija Džimová (UKR) +2:52,7 (3)
26. Clare Eganová (USA) +3:31,8 (3)
27. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:51,7 (5)
28. Lucie Charvátová (CZE) +3:57,2 (5)
29. Emma Lunderová (CAN) +4:12,5 (4)
30. Karolin Horchlerová (GER) +4:23,2 (5)
Pořadí po 4. střelbě
1. Hanna Öbergová (SWE) +28:04,1 (1)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +1,7 (0)
3. Anais Bescondová (FRA) +22,1 (0)
4. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +37,2 (1)
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +49,8 (3)
------
10. Markéta Davidová (CZE) +1:18,8 (2)
27. Lucie Charvátová (CZE) +3:26,9 (5)
28. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:34,2 (5)
Pořadí po 3. střelbě
1. Lisa Vittozziová (ITA) 20;58,5 (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +9,9 (1)
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +13,2 (0)
4. Hanna Öbergová (SWE) +13,5 (1)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +14,0 (1)
-----
12. Markéta Davidová (CZE) +1:08,0 (2)
25. Lucie Charvátová (CZE) +2:04,3 (3)
28. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:21,7 (3)
Pořadí po 2. střelbě
1. Hanna Öbergová (SWE) 13:50,3 (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1,8 (0)
3. Lisa Vittozziová (ITA) +6,9 (0)
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +9,5 (0)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +14,2 (0)
-----
16. Markéta Davidová (CZE) +59,6 (2)
25. Lucie Charvátová (CZE) +1:22,8 (2)
29. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +1:40,0 (2)
Pořadí po 1. střelbě
1. Hanna Öbergová (SWE) 6:51,6 (0)
2. Justine Braisazová (FRA) +2,4 (0)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +5,1 (0)
4. Markéta Davidová (CZE) +8,9 (0)
5. Anais Bescondová (FRA) +9,7 (0)
-----
20. Lucie Charvátová (CZE) +33,8 (1)
28. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +51,6 (1)
Startovní listina
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Hanna Öbergová (SWE)
3. Denise Herrmannová (GER)
4. Julia Simonová (FRA)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
7. Justine Braisazová (FRA)
8. Paulina Fialková (SVK)
9. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
10. Lisa Vittozziová (ITA)
11. Lena Häckiová (SUI)
12. Markéta Davidová (CZE)
13. Anais Bescondová (FRA)
14. Světlana Mironovová (RUS)
15. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
16. Iryna Krjuková (BLR)
17. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
18. Vanessa Hinzová (GER)
19. Mari Ederová (FIN)
20. Kamila Żuková (POL)
21. Lucie Charvátová (CZE)
22. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
23. Katharina Innerhoferová (AUT)
24. Julija Džimová (UKR)
25. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
26. Clare Eganová (USA)
27. Irina Starychová (RUS)
28. Aita Gasparinová (SUI)
29. Emma Lunderová (CAN)
30. Karolin Horchlerová (GER)
1. Hanna Öbergová (SWE) 34:14,4 (1)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +6,5 (0)
3. Anais Bescondová (FRA) +27,6 (0)
4. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +37,5 (1)
5. Justine Braisazová (FRA) +44,1 (3)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +48,4 (3)
7. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +59,9 (1)
8. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:09,0 (2)
9. Dorothea Wiererová (ITA) +1:09,6 (3)
10. Markéta Davidová (CZE) +1:22,5 (2)
11. Julia Simonová (FRA) +1:35,3 (4)
12. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:35,8 (4)
13. Paulina Fialková (SVK) +1:37,9 (3)
14. Lena Häckiová (SUI) +1:42,9 (4)
15. Denise Herrmannová (GER) +2:00,1 (5)
16. Aita Gasparinová (SUI) +2:01,6 (2)
17. Kamila Żuková (POL) +2:02,3 (3)
18. Iryna Krjuková (BLR) +2:05,4 (2)
19. Světlana Mironovová (RUS) +2:14,7 (4)
20. Irina Starychová (RUS) +2:24,4 (2)
21. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +2:30,4 (3)
22. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:35,5 (4)
23. Mari Ederová (FIN) +2:37,9 (4)
24. Vanessa Hinzová (GER) +2:43,9 (4)
25. Julija Džimová (UKR) +2:52,7 (3)
26. Clare Eganová (USA) +3:31,8 (3)
27. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:51,7 (5)
28. Lucie Charvátová (CZE) +3:57,2 (5)
29. Emma Lunderová (CAN) +4:12,5 (4)
30. Karolin Horchlerová (GER) +4:23,2 (5)
Pořadí po 4. střelbě
1. Hanna Öbergová (SWE) +28:04,1 (1)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +1,7 (0)
3. Anais Bescondová (FRA) +22,1 (0)
4. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +37,2 (1)
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +49,8 (3)
------
10. Markéta Davidová (CZE) +1:18,8 (2)
27. Lucie Charvátová (CZE) +3:26,9 (5)
28. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:34,2 (5)
Pořadí po 3. střelbě
1. Lisa Vittozziová (ITA) 20;58,5 (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +9,9 (1)
3. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +13,2 (0)
4. Hanna Öbergová (SWE) +13,5 (1)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +14,0 (1)
-----
12. Markéta Davidová (CZE) +1:08,0 (2)
25. Lucie Charvátová (CZE) +2:04,3 (3)
28. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +2:21,7 (3)
Pořadí po 2. střelbě
1. Hanna Öbergová (SWE) 13:50,3 (0)
2. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1,8 (0)
3. Lisa Vittozziová (ITA) +6,9 (0)
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +9,5 (0)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +14,2 (0)
-----
16. Markéta Davidová (CZE) +59,6 (2)
25. Lucie Charvátová (CZE) +1:22,8 (2)
29. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +1:40,0 (2)
Pořadí po 1. střelbě
1. Hanna Öbergová (SWE) 6:51,6 (0)
2. Justine Braisazová (FRA) +2,4 (0)
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +5,1 (0)
4. Markéta Davidová (CZE) +8,9 (0)
5. Anais Bescondová (FRA) +9,7 (0)
-----
20. Lucie Charvátová (CZE) +33,8 (1)
28. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +51,6 (1)
Startovní listina
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Hanna Öbergová (SWE)
3. Denise Herrmannová (GER)
4. Julia Simonová (FRA)
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
7. Justine Braisazová (FRA)
8. Paulina Fialková (SVK)
9. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
10. Lisa Vittozziová (ITA)
11. Lena Häckiová (SUI)
12. Markéta Davidová (CZE)
13. Anais Bescondová (FRA)
14. Světlana Mironovová (RUS)
15. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL)
16. Iryna Krjuková (BLR)
17. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
18. Vanessa Hinzová (GER)
19. Mari Ederová (FIN)
20. Kamila Żuková (POL)
21. Lucie Charvátová (CZE)
22. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
23. Katharina Innerhoferová (AUT)
24. Julija Džimová (UKR)
25. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE)
26. Clare Eganová (USA)
27. Irina Starychová (RUS)
28. Aita Gasparinová (SUI)
29. Emma Lunderová (CAN)
30. Karolin Horchlerová (GER)
1. Hanna Öbergová (SWE) 34:14,4 (1)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +6,5 (0)
3. Anais Bescondová (FRA) +27,6 (0)
4. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +37,5 (1)
5. Justine Braisazová (FRA) +44,1 (3)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +48,4 (3)
7. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +59,9 (1)
8. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:09,0 (2)
9. Dorothea Wiererová (ITA) +1:09,6 (3)
10. Markéta Davidová (CZE) +1:22,5 (2)
11. Julia Simonová (FRA) +1:35,3 (4)
12. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:35,8 (4)
13. Paulina Fialková (SVK) +1:37,9 (3)
14. Lena Häckiová (SUI) +1:42,9 (4)
15. Denise Herrmannová (GER) +2:00,1 (5)
16. Aita Gasparinová (SUI) +2:01,6 (2)
17. Kamila Żuková (POL) +2:02,3 (3)
18. Iryna Krjuková (BLR) +2:05,4 (2)
19. Světlana Mironovová (RUS) +2:14,7 (4)
20. Irina Starychová (RUS) +2:24,4 (2)
21. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +2:30,4 (3)
22. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:35,5 (4)
23. Mari Ederová (FIN) +2:37,9 (4)
24. Vanessa Hinzová (GER) +2:43,9 (4)
25. Julija Džimová (UKR) +2:52,7 (3)
26. Clare Eganová (USA) +3:31,8 (3)
27. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:51,7 (5)
28. Lucie Charvátová (CZE) +3:57,2 (5)
29. Emma Lunderová (CAN) +4:12,5 (4)
30. Karolin Horchlerová (GER) +4:23,2 (5) (15:52:21)
Se dvěma chybami zakončila závod na 10. mistě Markéta Davidová.
1. Hanna Öbergová (SWE) +28:04,1 (1)
2. Lisa Vittozziová (ITA) +1,7 (0)
3. Anais Bescondová (FRA) +22,1 (0)
4. Monika Hojniszová-Staręgaová (POL) +37,2 (1)
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +49,8 (3)
------
10. Markéta Davidová (CZE) +1:18,8 (2)
27. Lucie Charvátová (CZE) +3:26,9 (5)
28. Eva Kristejn Puskarčíková (CZE) +3:34,2 (5)