Jekatěrinburg – Barys 2:4 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:4 (kon.) | Čerepovec – Viťaz 1:4 (kon.)
Soči – Jaroslavl 2:4 (kon.) | Spartak Moskva – Kunlun 7:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 27.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga - o účast v předkole • 16. kolo

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já děkuji za pozornost. (20:25:12)

Ve třetí třetině už jsme se branky nedočkali, a tak si hosté dokráčeli pohodlně k vítězství 4:2 a zaslouženě si odváží na Vysočinu tři body!

59:35
    Domácí fanoušky ještě alespoň potěšil na cestu domů David Stahl, jenž vytáhl parádní zákrok lapačkou proti tutovce Matěje Psoty!

59:07
    Po ofsajdu hostů se bude vhazovat ve středním pásmu. Ani to nevypadá, že by se domácí pokusili o hru bez brankáře, o výsledku je rozhodnuto.

59:05
    Ondřej Bláha ještě mohl zadělat na drama, ale o kousek nedosáhl na dlouhou přihrávku, která nakonec proletěla hostujícím brankovištěm.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Na kotouči hosté z Třebíče, kteří kontrolují závěr utkání.

57:00
    Slovanu rozhodně nelze upřít snaha, ale zatím to nestačí ani na kontaktní branku. Matěj Hes prolétl obranou Třebíče, ale Pavel Jekel měl opět rameno na místě a jeho střelu vyrazil do ochranné sítě.

56:12
    Pavel Jekel si sám nadělal potíže chybnou rozehrávkou, ale následný kotouč, který zamířil do jeho brankoviště z hole Ondřeje Bláhy schoval a hru přerušil.

55:27
    Icing Slovanu. Vhazovat se bude před Davidem Stahlem.

54:09
    Vladimír Brož má chuť proti svým bývalým spoluhráčům. Hezky se protáhl přes střední pásmo, ale jeho rychlou střelu zápěstím schoval v lapačce Pavel Jekel.

Dnešní utkání sleduje v Ústí nad Labem 430 diváků.

53:03
    Třebíč se už nikam nežene. Slovan zakládal útok zpoza své branky a hosté poctivě čekali, co domácí s rozehrávkou provedou.

52:03
    Martin Tůma byl na konci kombinace celého ústeckého útoku, ale rána z první mu z levého kruhu nesedla. Mohlo být ještě drama, jelikož pokud by kotouč dobře trefil, Pavel Jekel by jen stěží zasahoval.

51:13
    Marek Laš napřáhl u pravého mantinelu, David Stahl kotouč v lapačce neschoval, ale aspoň je vyrazil mimo tři tyče.

49:39
    Třebíč kompletní.

49:24
    Vladimír Brož měl hodně místa, napřáhl, ale i jeho ránu pokryl Pavel Jekel! Toto byla jedna z nejlepších přesilovek domácích v utkání.

48:40
    Opět Jakub Müller, tentokrát musel však zasáhnout ramenem Pavel Jekel! Velmi účinný zásah hostujícího strážce branky!

48:23
    Bomba Jakuba Müllera od modré skončila na zadním plexiskle.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 16. Krliš (Svoboda, Š. Jelínek), 36. Filip (Vl. Brož, Kordule) – 5. Bittner (Furch, P. Kratochvíl), 23. D. Krenželok (Václavek), 27. Šťovíček (Szathmáry, Nedvídek), 37. D. Krenželok (Nedvídek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Hamalčík) – M. Vágner (A), Müller, Vl. Brož (C), Mareš, Zukal, Hes (A) – Krliš, Svoboda, Tůma – Filip, Kordule, Severa – O. Bláha, Dörner, Jelínek.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Furch, Szathmáry, Padrnos, Nedbal, Kowalczyk, D. Krenželok, Hort – Laš (C), Nedvídek (A), Šťovíček (A) – Psota, Bittner, P. Kratochvíl – Michálek, Václavek, Ferda – Malec, Tadeáš Král, T. Havránek.

Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Hejl, Podrazil