Ostrava – Dunajská Streda 1:1 (4:5 po pen.) | Brno – Mladá Boleslav 1:1 (3:4 po pen.)
po penal. (3:4)
FC Zbrojovka Brno
1:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 27.01.2020, 13:30 • Malta • Tipsport liga • Finále

Je konec! Zbrojovce se ve druhém dějství povedlo srovnat krok, načež v samotném závěru mohly oba celky rozhodnout tento zápas, což se nakonec nepovedlo. Nakonec se utkání dostalo až do penaltového rozstřelu, ve kterém byla úspěšnější Mladá Boleslav, která se tak může radovat z prvenství na tomto turnaji. (15:36:17)

DOUDĚRA

6. série
    3:4
    Finální trefu tak měl na svědomí Douděra, který přesným zásahem přisuzuje Mladé Boleslavi prvenství na tomto turnaji.

6. série
    3:3
    Za Brno se k exekuci přihlásil Dreksa, jehož přízemní rána skončila pouze na ruce brankáře.

5. série
    3:3
    Nůž na krku měl Budínský, který si vybral levou stranu, kam se vydal také Šustr, jenž na míč nedosáhl.

5. série
    3:2
    Zkušený Eismann na jistotu doprostřed branky, Mladá Boleslav tak musí proměnit.

4. série
    2:2
    O vyrovnání se tak pokoušel Rudzan, jenž pro změnu zamířil přesně do pravé šibenice.

4. série
    2:1
    Ve druhém dějství hodně aktivně hrající Vintr našel prostor, kam se vydal také Mikulec.

3. série
    2:1
    Jakub Klíma si počínal úspěšně, Šustr se v tomto případě vydal na druhou stranu.

3. série
    2:0
    K exekuci se postavil kapitán Šural, který poslal brankáře přesně k opačné konstrukci.

2. série
    1:0
    Za Mladou Boleslav se pokusil odpovědět Blazko, který rovněž nevyzrál na Šustra.

2. série
    1:0
    Prvním úspěšným střelcem je Šumbera, jenž poslal míč přímo doprostřed branky.

1. série
    0:0
    Následně se o slovo přihlásil mladoboleslavský Tatajev, který pro změnu nechal vyniknout Šustra.

1. série
    0:0
    Jako první se k exekuci postavil Čermák, jehož zakončení zneškodnil Mikulec.

Střílení penalt začíná.

Ani druhý poločas nám nerozhodl o vítězi tohoto zápasu, na řadu přijde penaltový rozstřel.

90+3
    Druhý poločas skončil.

David Suchý

Branky: 61. Fousek – 45+1. Wágner

Karty:   54. Sedlák (BNO), 62. Fousek (BNO) – 33. Křapka (MBL), 75. Hönig (MBL)

3:4   Douděra (MBL)

FC Zbrojovka Brno: Šustr – Bariš (90. Ševčík), Šural, Čermák, Kotula – Pachlopník (46. Dreksa), J. Sedlák (71. Jurásek), Hladík (46. Eismann), Krška (56. Šumbera) – Fousek (63. M. Sedlák), Přichystal (56. M. Vintr)
    Náhradníci: Floder – Dreksa, Eismann, Jurásek, Sedlák, Ševčík, Šumbera, Vintr

FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Mikulec – Křapka, Jakub Klíma, Pudil, Fulnek – Hubínek – Pech (5. Hampl), Budínský, Hönig – Jiří Klíma (13. An Jae Jun), Wágner

2. poločas: Mikulec – Douděra, Jakub Klíma, Mazuch (77. Hubínek), Rudzan – Tataev, Hubínek (72. Provazník) – Hönig (78. Grigoryan), Budínský, An Jae Jun – Wágner (76. Blazko).

Rozhodčí: Zammit – Spiteri, Portelli