Buffalo – Montreal 1:3 (kon.) | New Jersey – Nashville 5:6 (1:2 po s.n.) | Arizona – Los Angeles 2:3 (po pr.)
Buffalo Sabres
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Montreal Canadiens
Pátek 31.01.2020, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (04:08:05)

Česko-slovenská stopa v utkání
    Michael Frolík (BUF) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:57
    Tomáš Tatar (MTL) 1+1, 2 střely, čas na ledě 16:23

1.Brendan Gallagher (MTL) 1+0
    2. Ilja Kovalčuk (MTL) 1+0
    3. Nick Suzuki (MTL) 0+2

Montreal Canadiens vítězí na ledě Buffala Sabres 3:1! Domácí se sice ujali vedení v první třetině, ale od druhé části se střelecky prosazovali pouze hosté. Napřed ve druhé třetině otočili na 2:1 a nakonec ještě Tatar v závěru utkání trefil prázdnou branku Sabres.

59:30
    Montreal je s výsledkem spokojený a brání své pásmo.

58:45
    Další odvolání brankáře už Buffalo nezkouší.
    58:13 Tomáš TATAR - 1:3

58:13
    Montreal právě vstřelil branku!
    Hodně rychle se Buffalu odvolání brankáře vymstilo. na vlastní modré čáře přišlo o puk, pustilo do útoku hosty a TOMÁŠ TATAR využívá prázdné klece Buffala. Asistence: Nick Suzuki, Joel Armia.

58:03
    Domácí odvolali brankáře!

56:07
    Gallagher operoval s pukem před brankovištěm Huttona ovšem nepřekonal.

55:29
    McCabe se uvolnil do šance, puk poslal přímo do Price, který ovšem nepřerušuje hru.

55:02

54:20
    Tvrdá rána Dahlina zpoza kfuhů, kterou Price likvuje.

53:35
    Hosté hájí své území, zatím velmi dobře.

53:02
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., hákování).

51:30
    Komerční přestávka.

50:49
    Oba týmy si vyměnily zblokované střely. Hra pokračuje v obranném pásmu Canadiens.

49:20
    Shearyho šance, poté ještě střela Veseyho. Brankář Montrealu přerušuje hru.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 8. Eichel (Dahlin, Ma. Johansson) – 21. Kovalčuk (Suzuki, Armia), 24. Gallagher (Tatar, Danault), 59. Tatar (Suzuki, Armia)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Johansson) – Montour, Dahlin, Ristolainen, Jokiharju, McCabe, C. Miller – S. Reinhart, Eichel, Girgensons – Frolík, Ma. Johansson, Skinner – Okposo, Lazar, Vesey – Jo. Larsson, Rodrigues, Sheary.
    Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber, Chiarot, Petry, Scandella, Kulak, Mete – Gallagher, Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Kovalčuk – Cousins, Domi, Lehkonen – Weise, N. Thompson, Poehling.

Rozhodčí: Luxmore, Rooney – Smith, Suchánek

Diváci: 16604