NY Rangers – Detroit 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Ottawa – Washington 3:5 (kon.)
Carolina – Vegas 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 4:2 (kon.)
Anaheim – Tampa 3:4 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 2:1 (po pr.)
Montreal – Florida 4:0 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:3 (0:1, 3:1, 0:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 01.02.2020, 01:10 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Ode mne to je již z tohoto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:51:07)

Hity: 26 – 32

Máme tu konec dnešního velice zajímavého utkání. Penguins nakonec ze zápasu berou výhru 4:3 po prodloužení. Skóre dnešního utkání otevřel na konci první třetiny z přesilové hry Jakub Voráček. Ve druhé třetině během minuty a půl otočili domácí skóre utkání na svojí stranu po brankách Jevgenije Malkina a Bryana Rusta. Do dvoubrankové vedení poslal domácí Kris Letang. Do konce prostřední části snížil na rozdíl jediné branky Tyler Pitlick. Třetí třetina nám přinesla jedinou branku, kterou skóroval Scott Laughton, ke kterému se odrazil puk od Pitlicka. Prodloužení nám příliš dlouho netrvalo, co se nepodařilo Rustovi, který trefil břevno, to se podařilo o chvilku později Sidney Crosbymu, který si po přihrávce Letanga vybruslil do střelecké pozice a propálil Elliotta.

60:55 Sidney CROSBY - 4:3

60:55
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Prodloužení nám příliš dlouho netrvalo. Kris Letang přenechal puk pro SIDNEY CROSBYHO, který si sním vybruslil do střelecké pozice a přesnou ranou překonává Elliotta. Asistence: Kris Letang, Jared McCann.

60:22
    Rust zachytil rozehrávku hostů, natlačil se do brankoviště, ale trefuje pouze břevno.

60:01
    Buly pro hosty.

60:01

Normální hrací doba nerozhodla a proto musíme jít do prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:10
    Hayes z levého kruhu trefuje rameno Jarryho.

58:56
    Icing Flyers.

58:33
    Konecnyho přihrávka přeskočila hůl Sanheima na modré a proto hosté ztrácejí útočné pásmo.

57:52
    Provorov našel na brankovišti van Riemsdyka, ten opět v dobré pozici trefuje beton Jarryho.

57:27
    Voráček v brankovišti pokrytý proto se k puku nedostal.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 24. Malkin (Hörnqvist), 26. Rust (Crosby, Malkin), 32. Letang (Crosby, Malkin), 61. Crosby (Letang, McCann) – 20. Voráček (Niskanen, Farabee), 37. Pitlick (Aube-Kubel, Niskanen), 43. Laughton (Pitlick, K. Hayes)

Pittsburgh Penguins: Jarry (M. Murray) – J. Johnson, Letang (A), M. Pettersson, Marino, Ruhwedel, J. Schultz – McCann, Crosby (C), Simon – Rust, Malkin (A), Hörnqvist – Aston-Reese, Blueger, B. Tanev – Galchenyuk, Agozzino, Angello.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Lyon) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – M. Raffl, Couturier (A), Voráček – Laughton, K. Hayes (A), Farabee – Pitlick, Bunnaman, Aube-Kubel.

Rozhodčí: Morton, McIsaac – Driscoll, Tobias

Diváci: 18.647