NY Rangers – Detroit 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Ottawa – Washington 3:5 (kon.)
Carolina – Vegas 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 4:2 (kon.)
Anaheim – Tampa 3:4 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 2:1 (po pr.)

Petr Mrázek (CAR) 59 minut, 33 zákroků, 4 góly, 89,2%
    Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:46 (04:25:30)

1. Jonathan Marchessault (VGK) 1+1
    2. Teuvo Teräväinen (CAR) 1+1
    3. Paul Stastny (VGK) 1+1

Statistiky: Střely na bránu: 25-37; Zablokované střely: 10-17; Vhazování: 46%-54%; Hity: 17-25; Přesilové hry: 1/2-1/3; Trestné minuty: 6-4.
    Golden Knights zvládli dramatický závěr a radují se z vítězství

Střetnutí mezi Carolinou a Vegas přineslo fantastickou přestřelku, která vyvrcholila v závěrečné třetí třetině. Hurricanes sice dokázali smazat dvoubrankové manko, jenže Sebastian Aho krátce po vstřelení vyrovnávací branky na 3:3 fauloval a jeho faul po pouhých šesti sekundách potrestal Alex Tuch. Konečný výsledek klání. Carolina Hurricanes 3 Vegas Golden Knights 4.

59:02
    Carolina mohla vyrovnat, prudká střela z bodu levého kruhu pro vhazování ale zamířila nad bránu Knights.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:33
    Petr Mrázek naskočil na střídačku a Hurricanes zkouší vyrovnat skóre při hře bez brankáře!
    57:32 Alex TUCH - 3:4

57:32
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Před Petrem Mrázkem došlo k nepříjemné teči a ALEX TUCH u pravé tyče skóroval do prázdné brány! Golden Knights využili přesilovou hru po pouhých 6 sekundách a vedou v závěru zápasu 4:3! Asistence: Paul Stastny a Shea Theodore.

57:26
    Sebastian Aho před pár okamžiky vyrovnal, nyní ale fauloval během bekčekingu a je vyloučen za hákování.
    56:21 Sebastian AHO - 3:3

56:21
    Carolina právě vstřelila branku!
    SEBASTIAN AHO vložil hokejku do střely Jaccoba Slavina od modré čáry a puk se v levém horním rohu brány od horní tyče odrazil do sítě! Canes bleskově využili přesilovou hru a skóre je 3:3! Asistence: Jaccob Slavin a Teuvo Teräväinen.

56:13
    Nicolas Roy dostal dvě minuty za hákování a Carolina si po reklamní přestávce zahraje třetí přesilovou hru.

56:13
    Malcolm Subban sice zasáhl proti střele Canes z levého kruhu, po reklamní přestávce ale budou hrát Golden Knights v oslabení. Skóre je 2:3. Komerční přestávka.

55:51
    Malcolm Subban se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Hurricanes a poté bekhendem rozehrál.

54:48
    Jon Merrill se dobře postavil do střely Hurriacanes od modré čáry a jejich střelu zápěstím zablokoval.
    52:25 Brock MCGINN - 2:3

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 30. T. Teräväinen (Martinook, Aho), 53. B. McGinn (H. Fleury, Williams), 57. Aho (Slavin, T. Teräväinen) – 4. Stastny (R. Smith, Marchessault), 10. Marchessault (R. Smith), 53. Schmidt (Stephenson, Mark Stone), 58. Tuch (Stastny, Theodore)

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin (A), Edmundson, Pesce, Gardiner, T. van Riemsdyk, H. Fleury – Foegele, J. Staal (C), Svečnikov – T. Teräväinen, Aho, Dzingel – Nečas, Haula, B. McGinn – Williams, Wallmark, Martinook (A). Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.
    Vegas Golden Knights: M. Subban (Dansk) – Schmidt, McNabb, Theodore, Holden, Engelland (A), Merrill – R. Smith (A), Stastny, Marchessault – Mark Stone (A), Stephenson, Pacioretty – Tuch, Eakin, W. Carrier – Reaves, N. Roy, Nosek. Hlavní trenér: Peter DeBoer.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Graham Skilliter. Čároví: Mark Shewchyk, Matt MacPherson

Diváci: 18150