Neděle 02.02.2020, 08:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • KHL

Martin Bakoš (Vladivostok) 0+1, 0 střel, čas na ledě 19:00 (10:40:17)

Zblokované střely – 22:8.
    Vyloučení – 4:2.
    Využití přesilovek 0/2 – 1/4.
    Vhazování – 20:36

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Vladivostoku, který svého soupeře porazil výsledkem 4:3 po nájezdech Domácí vstoupili do třetí třetiny naprosto v odlišném stylu, během krátkého časového sledu hned dvakrát dokázali udeřit. Ufa najednou měla velké problémy s rozehrávkou, v závěru se navíc odhodlala ke hře bez brankáře, což vedlo ke dvěma brankám. Utkání tak dospělo až do nájezdů, ve kterých uspěli domácí.

65:00 Martin BAKOŠ - 4:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.

Autorem vítězné branky je MARTIN BAKOŠ.

4. série
    3:1
    Rozhodnout tak mohl Bakoš, který také tak učinil, neboť našel skulinku mezi betony brankáře.

4. série
    2:1
    Odpovědět se pokoušel hostující Krikunov, který rovněž narazil pouze na připravený beton.

3. série
    2:1
    Za domácí se představil Lomako, který fantastickou kličkou nedal brankáři sebemenší šanci.

3. série
    1:1
    Ke slovu se přihlásil také finský útočník Manninen, který trefil pouze připravený beton.

2. série
    1:1
    Glazačev si sice položil brankáře, jenomže Karejev přesto stačil zakročit.

2. série
    1:1
    Na opačné straně dokázal vyrovnat Sošnikov, který si počínal podobným způsoben.

1. série
    1:0
    Korosteljov byl na druhé straně úspěšný, puk poslal ke vzdálenější konstrukci.

1. série
    0:0
    Jako první se k nájezdu rozjel hostující Kugryšev, který neuspěl se střelou mezi ruku.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:24
    Domácí Lalonde dokázal na modré čáře převzít nahrávku, načež se sám dostal do pásma, odkud tvrdým zakončením nevyzrál na brankáře Karejeva.

63:09
    Rozehrávající Ugolnikov si poradil s napadající dvojicí spoluhráčů, načež sám odjel na střídačku. Do konce prodloužení zbývá už jen něco málo kolem dvou minut.

62:04
    Rozhodující branku měl na své hokejce domácí Glazačev, který se dostal až do palebné pozice. Místo střely však vyčkával, poté v tísni přeci jenom vypálil, avšak vedle.

David Suchý

Branky a nahrávky: 12. Lalonde (Vicharev, Bakoš), 45. Glazačev (Mereskin), 47. Korosteljov (Silajev), rozh. náj. Bakoš – 27. Kadějkin (Kugryšev, V. Žarkov), 60. Sošnikov (Kugryšev), 60. Burmistrov (Sošnikov, Larsen)