Boston – Vancouver 4:0 (kon.) | Buffalo – Colorado 1:6 (kon.) | Tampa – Vegas 4:2 (kon.)
New Jersey – Montreal 4:5 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Dallas 4:3 (po pr.) | Washington – Los Angeles 4:2 (kon.)
Columbus – Florida 1:0 (po pr.) | Ottawa – Anaheim 2:3 (0:2 po s.n.) | St. Louis – Carolina 6:3 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Nashville 1:2 (po pr.) | Calgary – San Jose 1:3 (kon.)

Dominik Kubalík (CHI) – 0+0, -1, 1 střela, 0 TM, 16:47
    David Kämpf (CHI) – 0+0, +1, 4 střely, 0 TM, 14:46 (05:00:22)

Hity: 18:10

Dnešní zápas je u konce a bonusový bod putuje nakonec na konto Minnesoty. Ta byla dvě třetiny lepším celkem a ve druhé části si dokázala vypracovat dvougólové vedení. V poslední dvacetiminutovce se ale výkon Chicaga zlepšil a to tři minuty před koncem vyrovnalo. Šlo se tak do prodloužení, ve kterém byli Wild šťastnější a zásluhou Matta Dumby berou druhý bod.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

62:21 Matt DUMBA - 3:2

62:21
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. V prodloužení si oba týmy vypracovaly několik příležitostí, ale nakonec rozhoduje obránce MATT DUMBA! Domácí obránce se dostal v útočném pásmu ke kotouči, stahovačkou se dostal před Crawforda a se štěstím za něj puk propasíroval. Ten se odrazil od hostujícího gólmana do horní tyče, zpět do gólmana a nakonec až do branky. Asistence: Mats Zuccarello, Ryan Suter.

61:20
    Prodloužení mohl rozhodnout Jonathan Toews, který v přečíslení dvou na jednoho trefil pouze brankovou konstrukci.

61:02
    Domácí tlačí svého soupeře a připisují si jednu střelu za druhou.

60:25
    Prodloužení tří proti třem nám začala aktivněji Minnesota. Kevin Fiala se vrhl do útočného pásma a dělovkou zápěstím trefil Crawforda do masky. Rozhodčí následně přerušují hru.

60:01

Základní hrací doba je za námi. Minnesotě nestačilo dvougólové vedení a Chicago díky výborné třetí třetině dokázalo vyrovnat. O oba góly se postarali obránci, konkrétně Adam Boqvist a Olli Määttä. O bonusovém bodu se tak bude rozhodovat v prodloužení, případně na samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:10
    Chicago potvrzuje zlepšený výkon ve třetí třetině a je stále ve svém útočném pásmu.

58:40
    Do konce základní hrací doby nám chybí 80 sekund. Pomalu ale jistě to vypadá, že dnes půjdeme do prodloužení.
    56:50 Olli MÄÄTTÄ - 2:2

56:50
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Nakonec se hosté radují z vyrovnání! U levého mantinelu se otočil OLLI MÄÄTTÄ, který vypálil zápěstím a trefil se naprosto přesně na zadní tyč. Asistence: Erik Gustafsson, Kirby Dach.

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 24. Fiala, 36. Fiala (Zucker, Dumba), 63. Dumba (Zuccarello, Suter) – 47. Boqvist (Keith, Saad), 57. Määttä (E. Gustafsson, Dach)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Soucy, Hunt – Parise, E. Staal, Zuccarello – Zucker, Kunin, Fiala – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Donato, M. Koivu, Hartman.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Lehner) – Keith, Boqvist, E. Gustafsson, C. Murphy, Määttä, Koekkoek – D. Kubalík, J. Toews, Caggiula – Saad, Dach, P. Kane – DeBrincat, Kämpf, D. Strome – A. Nylander, Carpenter, Z. Smith.

Rozhodčí: MacDougall, Schlenker – Gibbs, Mach

Diváci: 17341