Třinec – Mladá Boleslav 4:6 (kon.) | Kladno – Zlín 2:3 (kon.) | Liberec – Litvínov 5:4 (po pr.)
Kometa Brno – Vítkovice 2:5 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
Berani Zlín
Středa 12.02.2020, 17:20 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga • 44. kolo

59:43
    Domácí trenér si také vyžádal oddechový čas! Kladnu zbývá na vyrovnání sedmnáct sekund!

59:06
    Lukáš Cikánek už je na střídačce a Kladno zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

57:19
    Hostující trenér Robert Svoboda si vybral oddechový čas! Zlínský trenér získává po zakázaném uvolnění čas pro unavené hráče.

54:30
    Antonín Melka před Kašíkem tečoval nahození od modré čáry a kotouč z jeho hokejky skončil těsně vedle zlínské branky!

52:01
    Kladno si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Buchta.

49:05
    Neskutečný Kašík! Strnad dostal přihrávku před branku, zkoušel zakončit po ledě, ale zlínský brankář jeho pokus bekhendem vykopl betonem!
    43:53 Jaromír JÁGR - 2:3

43:53
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno využívá přesilovou hru a snižuje na rozdíl jediné branky! JAROMÍR JÁGR se na kruhu dostal ke kotouči, bleskovým manévrem si jej přehodil na forhend a skrytou střelou uklidil puk na přední tyč! Asistence: Brendan O'Donnell, Brady Austin.

43:37
    Kladno si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Dalibor Řezníček.
    42:30 Pavel KUBIŠ - 1:3

42:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín přidává třetí branku a odskakuje na rozdíl dvou branek! Hosté se po dlouhé době usadili v útočném pásmu. Od modré čáry střílel Lukáš Buchta, jehož tečovanou ránu Cikánek vyrazil jen před sebe a důrazný PAVEL KUBIŠ doklepl puk do sítě! Asistence: Jiří Ondráček, Lukáš Buchta.

33:39
    Domácí střídačka je potrestána za nesportovní chování. Trest odpyká Marek Hovorka.
    32:56 Jiří ONDRÁČEK - 1:2

32:56
    Zlín otáčí vývoj dnešního souboje a dostává se do vedení! Pavel Kubiš poslal přihrávku na modrou čáru, odkud přišla tvrdá rána příklepem a padající JIŘÍ ONDRÁČEK dokázal na brankovišti tečovat puk do sítě! Asistence: Martin Novotný, Pavel Kubiš.
    28:33 Jan DUFEK - 1:1

28:33
    Hostující celek vyrovnává! Zlín dokázal vyrovnat přesilovou hru! JAKUB DUFEK dostal přihrávku na pravý kruh a bez váhání zakončil. Cikánek měl naprosto čistý výhled, ale přesto pustil kotouč do sítě za svá záda! Asistence: Valentin Claireaux, Ralfs Freibergs.

27:36
    Zlín si zahraje další přesilovku. Brendon Nash dostává dvě minuty za podrážení.

20:17
    Také Zlín si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Petr Vampola.
    15:10 Brendon NASH - 1:0

15:10
    Kladno se dostává do vedení! Domácí celek se usadil v útočném pásmu. BRANDON NASH dostal přihrávku zadovkou, připravil si kotouč na střelu a krásnou ránou zaznamenal svou úvodní branku v této sezóně! Asistence: Brendan O'Donnell.

12:05
    Pavel Kubiš se před brankou Kladna dostal k odraženému kotouči, ale Cikánek jeho ránu vyrazil! K dorážce se ještě dostal jeden z hráčů v modrém, ale domácí brankář se stačil roztáhnout!

09:23
    Kladno si zahraje svou druhou přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Antonín Honejsek.

04:08
    Austin dostal přihrávku k modré čáře a snažil se zakončit do opuštěné branky! Proti jeho ráně se ale vrhl Fryšara, který si připsal skvělý zákrok!

02:55
    Jaromír Jágr se dostal do první velké šance dnešního souboje! Jágr dostal přihrávku na pravý kruh a bez váhání vypálil. Libor Kašík se ale přemístil a připsal si skvělý zákrok!

02:40
    Kladno si zahraje první přesilovku. Dalibor Řezníček dostává dvě minuty za krosček.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 16. Nash (O'Donnell), 44. Jágr (O'Donnell, Austin) – 29. Dufek (Claireaux, Freibergs), 33. J. Ondráček (M. Novotný, Kubiš), 43. Kubiš (J. Ondráček, Buchta)

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Nash, Austin, Lakos, Kehar, Barinka, Zelingr, Zajíc – Jágr, Vampola, Zikmund – J. Strnad, Melka, Redlich – Hovorka, Stach, Machač – Hajný, T. Kaut, O'Donnell.
    Berani Zlín: Kašík (Huf) – Nosek, Žižka, Ferenc, Freibergs, M. Novotný, Řezníček, Buchta – Dufek, Fořt, Herman – Šlahař, Honejsek, Okál – Claireaux, Fryšara, Köhler – J. Ondráček, P. Sedláček, Kubiš.

Rozhodčí: Šír, Sýkora – Kajínek, Špringl