Columbus – NY Rangers 1:3 (kon.) | Carolina – New Jersey 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 4:1 (kon.)
Winnipeg – San Jose 2:3 (kon.) | Boston – Detroit 4:1 (kon.) | St. Louis – Nashville 3:4 (kon.)
Tampa – Philadelphia 5:3 (kon.) | Florida – Edmonton 1:4 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:2 (kon.)

Martin Nečas (CAR) 1+1, 2 střely, čas na ledě 13:51
    Pavel Zacha (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:07 (03:54:42)

1. Nino Niederreiter (CAR) 1+1
    2. Brett Besce (CAR) 0+2
    3. Petr Mrázek (CAR) 35 zák., 2 góly, 94,6%

Statistiky: Střely na bránu: 31-37; Zablokované střely: 4-17; Vhazování: 56%-44%; Hity: 17-8; Přesilové hry: 0/2-0/4; Trestné minuty: 8-4.
    Vítězná oslava v podání domácích hokejistů Caroliny Hurricanes

Petr Mrázek oslavil oslavil své 28. narozeniny vítězstvím nad New Jersey, na které se gólem a asistencí podílel také krajan Martin Nečas. Českým hokejistům se dnes dařilo. Vítězný gól vstřelil Andrej Svečnikov. Konečný výsledek střetnutí. Carolina Hurricanes 5 New Jersey 2.

59:31
    Hurricanes minuli pravou tyč prázdné brány Devils a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:27
    Louis Domingue opustil svou bránu a Devils ještě zkouší skórovat při hře bez brankáře!

57:56
    Petr Mrázek zastavil střelu z levého kruhu pro vhazování a devět sekund chybí do návratu Jordana Staala.
    56:58 Spektakulární zákrok v podání brankáře Petra Mrázka!

56:58
    Devils mohli skórovat v blízkosti pravé tyče do prázdné brány, jenže Petr Mrázek předvedl tygří skok a lapačkou teď zabránil jistému gólu! Český brankář předvedl spektakulární zákrok a hned vzápětí přišel ještě jeden, vleže levým betonem!

56:05
    Jordan Staal teď dostal dvě minuty za podrážení, což znamená, že Devils si zahrají přesilovou hru pět na tři!

55:17
    Brett Pesce byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a Devils si zahrají po reklamní přestávce třetí přesilovku.
    54:57 Joey ANDERSON - 5:2

54:57
    Devils právě vstřelili branku!
    JOEY ANDERSON si najel na vzdálenější levé tyči na nádhernou přihrávku Nicholase Merkleyho z pravého křídla a po zpracování kotouče střelou zápěstím překonal přesouvajícího se brankáře Petra Mrázka – 5:2! Asistence: Nicholas Merkley.
    54:36 Joel EDMUNDSON - 5:1

54:36
    Carolina právě vstřelila branku!
    JOEL EDMUNDSON se řítil po nádherné kolmé přihrávce od útočné modré čáry sám na bránu a nadvakrát pak Louise Dominguea překonal mezi betony! Hurricanes přidali další gól a vedou již 5:1. Asistence: Nino Niederreiter a Brett Pesce.

52:37
    Jordan Staal se řítil během oslabení sám na bránu, mezi betony ovšem Louise Dominguea nenachytal! Skvělý zákrok v podání brankáře.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. Niederreiter (H. Fleury, Nečas), 12. Foegele (Pesce, J. Staal), 34. Svečnikov (T. Teräväinen, Aho), 42. Nečas, 55. Edmundson (Niederreiter, Pesce) – 8. Müller (Zajac, N. Gusev), 55. J. Anderson (N. Merkley)

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – T. van Riemsdyk, Slavin (A), Pesce, Gardiner, Edmundson, H. Fleury – T. Teräväinen, Aho, Svečnikov – Foegele, J. Staal (C), B. McGinn – Nečas, Haula, Niederreiter – Williams, Wallmark, Dzingel. Hlavní trenér: Rod Brind'Amour.
    New Jersey Devils: Domingue (Blackwood) – P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Butcher, Müller, White (A) – Palmieri, J. Hughes, Bratt – N. Gusev (A), Zajac, Coleman – Simmonds, Zacha, Wood – N. Merkley, Rooney, J. Anderson. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Jean Hebert. Čároví: Devin Berg, Mark Shewchyk

Diváci: 18680