Třinec – Vítkovice 2:3 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 2:3 (1:2 po s.n.) | Liberec – Kladno 5:4 (kon.)
Sparta – K. Vary 6:3 (kon.) | Plzeň – Olomouc 3:0 (kon.) | Pardubice – Zlín 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
Berani Zlín
Neděle 16.02.2020, 16:30 • enteria arena • Tipsport extraliga • 46. kolo

To je dnes pro tuto chvíli ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. Z pardubické enteria areny se s Vámi loučí Dominik Dubovči. (19:06:34)

Dynamo si připisuje třetí výhru v řadě! Třetí část začala početní výhodou hostů, a přestože Zlín pokračoval ve své snaze skórovat, díky přesilovkové brance Tybora z 52. minuty nakonec získalo náskok domácí mužstvo, které dovedlo zápas do vítězného konce i přes napínavý závěr utkání. Důležitým hráčem byl dnes i Pavel Kantor, který pokryl 23 střel soupeře. Zlín naopak odjíždí domů s prázdnou i přes 27 zákroků Libora Kašíka.

59:50
    Všechny střely hostů Pardubice zblokovaly, vedení zřejmě udrží.

59:20
    Zlín zkouší hru bez brankáře!

58:40
    A Zlín brání dobře i v obranné třetině, největší šancí byla pouze střela Svačiny z úhlu z levé strany.

58:00
    Dynamo muselo několikrát zakládat útok, protože k vidění bylo až mnoho nepřesností v rozehrávce.

57:08
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Lukáš Buchta – 2 min., sekání).

57:00
    Do brejku jel osamocený Radoslav Tybor, byl ale faulován!

56:54
    První útok Ševců znovu zatápěl domácím, kteří své soupeře ale nepustili do zakončení.

55:10
    Zmatky v rozehrávce Pardubic, Kantor totiž vyjel ze svého území, jenže po nedorozumění s obránci musel ještě zasahovat proti střele zlínského útočníka.

54:20
    Kousal si počkal na co nejlepší střeleckou pozici a poté zklamal své fanoušky na jižní tribuně, když přestřelil.

53:04
    Trenér Razým dokonce přeskupil útočné formace, s Roloinkem a Paulovičem teď nastoupil Látal, který obětavě padl do střely obránce soupeře.

52:39
    Zlín se nevzdává a zkouší kombinovat v útočném pásmu, Dynamo se ale z tlaku dostálo jednoduchým vyhozením.

52:05
    Pardubická hala fandí na sto procent, do konce zápasu zbývá necelých osm minut a po brance Tybora vypadá situace Dynama hned o něco veseleji.
    51:12 Radoslav TYBOR - 3:2

51:12
    Dynamo využívá přesilovku!
    Poté, co Michal Vondrka zachytil kotouč ze vzduchu, uviděl volného RADOSLAVA TYBORA. ten si zpracoval kotouč a přesně zamířil do sítě za Kašíkem. Asistence: Michal Vondrka a Jan Kolář.

50:52
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Valentin Claireaux – 2 min., sekání).

50:38
    Zacharčuk stihl chytit vyhozený puk ještě před modrou, ke střele ho ale nepustili hráči ve zlínském dresu. Tlak má teď ale Dynamo.

Dominik Dubovči

Branky a nahrávky: 4. S. Zacharčuk (Tybor, J. Kolář), 20. Poulíček (Vondrka, J. Kolář), 52. Tybor (Vondrka, J. Kolář) – 24. Buchta (Okál, Kubiš), 37. Claireaux (Dufek)

HC Dynamo Pardubice: Kantor (Kacetl) – Mikuš, Ivan, S. Zacharčuk, J. Kolář (C), T. Voráček, Holland, Blažej – Vondrka, R. Kousal, Tybor – Mandát (A), Poulíček, Svačina – Kusý, Harju, Látal – Blümel, Rolinek (A), Paulovič.
    Berani Zlín: Kašík (Huf) – Žižka (C), Nosek (A), Freibergs, Ferenc, M. Novotný, Buchta, Řezníček – Herman, Claireaux, Dufek – Okál, Honejsek, Šlahař – Köhler, Fryšara, J. Ondráček – Kubiš (A), P. Sedláček.

Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Frodl, Komárek