Magnitogorsk – Kunlun 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Čerepovec 2:4 (kon.) | Ufa – Soči 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Chabarovsk 3:5 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | Jokerit – Dynamo Moskva 5:0 (kon.)
Petrohrad – Vladivostok 6:0 (kon.) | Riga – Jekatěrinburg 2:1 (kon.)

Libor Šulák (Čerepovec) nehrál
    Adam Liška (Čerepovec) 0+0, 5 střel, čas na ledě 15:46 (17:14:29)

Statistiky utkání:

Střely na branku – 22:35.
    Zblokované střely – 21:20.
    Vyloučení – 6:4.
    Využití přesilovek 0/4 – 1/6.
    Vhazování – 26:21

Je konec! Dnešní utkání nakonec skončilo vítězstvím Čerepovce, který svého soupeře porazil výsledkem 4:2. Traktoru se povedl vstup do třetí třetiny na jedničku, v krátkém časovém sledu totiž vstřelil hned dvě branky, což znamenalo vyrovnání. Koncovka zápasu ale patřila soupeři, ten se díky přesilové hře dostal zpět do vedení, v poslední minutě pak pečetil vítězství do prázdné branky.

59:55 Nikita CHLYSTOV - 2:4

59:55
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    O vítězi tohoto zápasu je definitivně rozhodnuto! Domácí totiž vrhli všechny své síly do útoku, což se nevyplatilo, neboť se do opačného pásma dostala hned trojice hráčů. Do prázdné branky nakonec zakončil NIKITA CHLYSTOV.
    Asistence: Kirill Kapustin.

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

59:24
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Andrej Popov – 2 min., držení).

59:24
    Skrytá střela trefila pouze nohu Kuldy, od které se puk odrazil k pravému hrazení.

59:13
    Již nám běží poslední minuta tohoto zápasu, domácí to zkoušejí v šesti!

58:44
    Rozehrávající Isajev si poradil s napadajícím hráčem, jenomže s pukem se nedostal ani k modré čáře. Tam ho totiž zastavil pozorný Makejev, který založil protiakci.

57:21
    Domácí pochopitelně mají málo času na vyrovnání. Po vhazování jsme ovšem sledovali zakončení od Calofa, který o kousek minul branku. Severstal následně vyvezl touš.
    56:23 Andrej ALEXEJEV - 2:3

56:23
    Hosté se necelých pět minut před koncem zápasu dostávají zpět do vedení! Čerepovec totiž uspěl na vhazování, načež jsme sledovali pohlednou kombinaci, po které velice přesně zakončoval ANDREJ ALEXEJEV, který tak svému celku vrátil vedení.
    Asistence: Dmitrij Markovin, Alexandr Petunin.

55:48
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Tomáš Hyka – 2 min., držení hole).

54:21
    Následně se o předávku pokoušel domácí Komarov, který ovšem našel pouze hokejku jednoho z protihráčů. Obránce Karpuchin tak čeká na příchod čerstvých sil.

53:07
    Od vyrovnávací branky nesledujeme zrovna pohlednou podívanou. Za zmínku stojí pouze manévr hostujícího Kodoly, který se dostal před brankáře, kterého nepřekonal.

49:21
    Soupeř v krátkém časovém sledu opět vyhodil, s pukem se tak po delší době seznámil také domácí brankář Galimov, který ihned rozehrál na hokejku Bailena.

David Suchý

Branky a nahrávky: 44. Sedlák, 47. Hyka (Calof, Sedlák) – 4. A. Kulda (Kinrade, Kodola), 18. Kodola (Markovin), 57. A. Alexejev (Markovin, Petunin), 60. N. Chlystov (Kapustin)

Traktor Čeljabinsk: S. Galimov (Fedotov) – Isajev, Bailen (A), Šepelev, Borodkin, S. Těreščenko, Karpuchin, Jasinskij, Alexejev – Calof, Sedlák (C), Hyka – Kosov, Karlin, N. Komarov – Osnovin, An. Popov (A), Stěpanov – Čebykin, Bobyljov, Podkorytov.
    Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Kinrade, A. Kulda, Makejev, Chochlov, Kudako, M. Chabarov, Provolněv, N. Chlystov – Monachov (A), Jakimov (A), Čižikov – Geraskin (C), J. Jakovlev, Kapustin – Petunin, Kodola, Markovin – J. Morozov, A. Alexejev, Liška.

Rozhodčí: Birin, Lavrentěv – Maximovskij, Judin