HC MUNI – Black Dogs Budweis 5:1 (kon.) | UK Kings Prague – BO Ostrava 4:0 (kon.)
UK Kings Prague
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
BO Ostrava Vítkovice Steel
Středa 19.02.2020, 20:30Univerzitní liga ledního hokeje • 18. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Loučím se s vámi a u dalšího on-line přenosu na shledanou. (22:41:34)

Máme za sebou utkání, které mělo velice odlišné třetiny. Zatímco v první a třetí periodě se hrál vyrovnaný hokej, tak v prostředním dějství tým z Univerzity Karlovy doslova přejel Ostravany. Brankář Kristián Novák si připisuje čisté konto, které je pro něj určitě důležité. Abychom však nechválili jenom domácí, tak nutno vyzdvihout výkon Marka Kovalskiho. Hostující útočník odehrál výborné utkání a určitě právě on nejvíce pozlobil domácí obránce.

59:34
    Pražané se na malý moment usadili v útočném pásmu a jejich série přihrávek vyústila v nepříliš nebezpečnou střelu od modré čáry. Brankář Šindelka byl připraven.

58:57
    Domácí obrana odvrací útok Pražanů, protože jeden z hráčů vystihl směr přihrávky a poslal puk do středního pásma.

58:29
    Brankář Kristián Novák pevně drží puk ve své lapačce a už jenom minuta a půl ho dělí od velmi cenného čistého konta!

58:04
    Vítkovice se provinily ofsajdem.

58:00
    Právě byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25
    David Sysala předvedl krásný individuální průnik, který však zakončil nepřesnou přihrávkou na Kovalskiho.

56:50
    Vítkovice teď výborně napadají svého soupeře, který má pod tlakem mírné problémy s rozehrávkou.

56:28

55:50
    Vítkovická obrana se osvobozuje a jde střídat, protože se jednomu z hráčů podařilo vyhodit kotouč až za branku Pražanů.

55:28
    Domácí hokejisté se provinili proti pravidlům, kvůli zakázanému uvolnění následuje vhazování v jejich obranné třetině.

54:56
    Domácí se osvobodili rychlým brejkem, který zakončili střelou z mírného úhlu. Brankář Novák byl pozorný a nenechal se zaskočit.

54:28
    Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel (Adamczyk – 2 min., nedovolené bránění).

54:05
    Znovu v akci Marek Kovalski. Jeho rychlá střela skončila přesně v lapačce domácího brankáře. Pokud by si dnes někdo z Vítkovic zasloužil dát gól, určitě by to byl tento mladý útočník.

53:40
    Vítkovice jenom odevzdaly soupeři kotouč, takže Pražané rozjíždějí další útok.

52:52
    Filip Rubeš si nedokázal poradit se skákavou přihrávkou, proto je u kotouče soupeř.

52:30

Martin Sekanina

Branky a nahrávky: 9. Havelka (Gremlica), 22. Havelka (Čmejla), 25. Kaleta, 45. Čmejla (Havelka)

UK Kings Prague: Novák (Hamalčík) – Dlabola, Duben, Havelka, Erbrt, Glitta, Beran – Velas, Havelka, Maťátko, Černý, Steklík, Sommer, Halberštát, Kaleta, Čmejla, Bořík, Rubeš, Gremlica, Hrivnak.
    BO Ostrava Vítkovice Steel: Šindelka (Vedra) – Gřešík, Hudec, Dvořák, Szturc – Dýrr, Plášek, Janík, Smrčka, Moravčík, Prepsl, Sysala, Kosina, Adamczyk, Kovalski.

Rozhodčí: Vyštejn – Gabriel, Goltsch