Litvínov – Třinec 5:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 19.02.2020, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga - o účast v předkole • 22. kolo

Ústečtí hokejisté dokázali tento zápas vyhrát 3:2. V první třetině se prosadili Krliš se Svobodou. Ve druhé třetině pak Hladinik snížil. Krátce po polivně zápasu vrátil domácím dvoubrankové vedení Severa. Za hosty ještě sníži Martynek. Více toho ale Frýdek-Místek nestihl, a tak prohrál 2:3. (07:24:37)

59:31
    Zakázané uvolnění Slovanu, buly před brankou domácích.

57:58
    David Stahl kryje kotouč, buly před brankou Slovanu.

57:39
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Slovanu.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:13
    Přemysl Svoboda se vrátil do hry, chtěl už střídat, ale musel pokračovat ve hře, nakonec je z toho postavení mimo hru.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, buly před brankou Slovanu.

54:43
    Buly v útočném pásmu Slovanu, následně byla hra přerušena po zásahu brankáře.

54:19
    Slovan dostal kotouč do útočného pásma, ale rána od modré končí mimo.

53:25
    Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry,

52:50
    Dnešní utkání sleduje 517 diváků.

52:02
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostujícího celku.

51:45
    Lukáš Daneček nyní pokryl kotouč, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

50:26
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Frýdku. Hosté nyní mají více ze hry.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Krliš (Kordule, Severa), 15. Svoboda (Tůma), 33. Severa (Zukal) – 21. Hladonik (J. Michálek, R. Szturc), 47. Martynek (Hrachovský)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Hamalčík) – M. Vágner, Hes, Vl. Brož, Mareš, Zukal, Steinocher – Krliš, Mrňa, Kovařík – Filip, Svoboda, Tůma – O. Bláha, Kordule, Severa.
    HC Frýdek-Místek: Suchánek (21. L. Daneček) – D. Stránský, Haman, Bartko, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Jenáček – Kafka, Mikulík, Kofroň – R. Szturc, Hladonik, Martynek – Eret, Klimša, Tomi – Kaukič, Stuchlík, Motloch.

Rozhodčí: Jechoutek, Micka – Bohuněk, Pechánek