Vítkovice – Plzeň 3:1 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:6 (kon.) | Kladno – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 4:5 (0:3 po s.n.)
HC Baník Sokolov
2:6 (0:2, 1:4, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Pátek 21.02.2020, 17:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 23. kolo

47:57
    Filip Haman fauloval zakončujícího Adama Rulíka a usedl poté na trestnou lavici na dvě minuty za podrážení.

45:06
    Domácí Jan Bečvář zbytečně fauloval na pravém křídle útočného pásma a byl poté vyloučen za vysokou hůl.

39:52
    Jan Grim se teď v blízkosti pravé tyče neprosadil, jenže Lukáš Kaukič a Šimon Jenáček byli souběžně vyloučeni a Sokolov si zahraje přesilovou hru 5 na 3! Dva tresty.

37:34
    Jakub Adámek fauloval před vlastní bránou a rozhodčí ho vyloučili na dvě minuty za držení. Další přesilovka.

32:28
    Matěj Zadražil byl vyloučen na dvě minuty za hákování a hosté mají k dispozici čtvrtou přesilovou hru.

29:34
    Minutu a třináct sekund se bude hrát ve hře 4 na 4. Patrik Kadeřávek byl vyloučen na dvě minuty za držení.

28:47
    Jakub Michálek míří podruhé v dnešním střetnutí na trestnou lavici, tentokrát ovšem za držení. Přesilovka.

25:25
    Domácí Michael Čejka byl vyloučen na dvě minuty za podrážení. Druhá přesilová hra pro Frýdek-Místek.

13:33
    Frýdek-Místek mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, jenže Martin Berčík fauloval. Dvě minuty za hákování.

05:44
    Jakub Michálek byl vyloučen za podrážení a domácí Baník si zahraje první přesilovou hru dnešního utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 40. Švec (Přindiš, Osmík), 43. P. Michálek (Vodička) – 14. R. Szturc (Hrachovský, Hladonik), 18. Kafka (Kaukič, Tomi), 26. Hrachovský (R. Szturc, Motloch), 32. Kofroň (Martynek, Bartko), 35. Hladonik (Haman, Bartko), 37. Motloch (Przybyla)

HC Baník Sokolov: Fečo (35. Horák) – Záruba, Kadeřávek, Vodička, Přindiš (A), Pařízek, A. Rulík, P. Michálek – Grim, M. Zadražil (A), Švec – Bečvář, T. Rohan (C), Čejka – Uhlík, Osmík, Urban – Houška, Berčík. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
    HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Suchánek) – Haman, D. Stránský, J. Michálek, Bartko, Hrachovský, J. Adámek, Jenáček – Tomi, Kaukič, Kafka – Mikulík, Stuchlík, Kofroň – Martynek (C), Hladonik (A), R. Szturc – Przybyla, Motloch, Eret. Hlavní trenér: Vlastimil Wojnar.

Rozhodčí: Michal Kostourek, Luděk Pilný. Čároví: Martin Tvrdík, Miroslav Šimán