W. Brémy – Dortmund 0:2 (kon.) | Freiburg – Düsseldorf 0:2 (kon.) | Hertha – Kolín nad Rýnem 0:5 (kon.)
Mönchengladbach – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Schalke – RB Lipsko 0:5 (kon.)
Hertha BSC
0:5 (0:3)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 22.02.2020, 15:30 • Olympiastadion, Berlín • Německá Bundesliga • 23. kolo

Fauly: 12:10. (17:28:52)

Nastavovat se nebude vůbec nic. A je to logické. Kolín dnes naprosto zesměšnil svého soupeře, když porazil Herthu na jejím hřišti v poměru 5:0! O svém vítězství hosté rozhodli už v prvním poločase, který ovládli 3:0. V druhém poločase sice byli pod optickým tlakem, ale dokázali ještě dvakrát skórovat.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

90

90
    Poslední minuta základní hrací doba nám začala. Uvidíme, zda hlavní sudí bude něco nastavovat.

89
    V závěru si s míčem u nohy zahraje také Horn, který dnes musel vytasit dva výborné zákroky.

87
    Kolín nad Rýnem si v klidu kontroluje závěr utkání. Nikam se bezhlavě nežene. Drží míč vzadu a kombinuje mezi obrannou a záložní řadou.

85
    Ani z dalšího centru domácích se nic neurodilo. Následně pálil Santiago Ascacibar a vypadalo to, že jeho pokus byl sražený. Nicméně se bude kopat od Hornovy branky.

84
    Další centr, pro který se natáhl Horn, který zatím stále drží čisté konto. A nevypadá to, že by o něj měl během dnešního odpoledne přijít.

82
    Kolín to zkouší dlouhými nákopy za obranu. Ale poslední dva zastavil Dedryck Boyata.

80
    V osmdesáté minutě měli hosté možnost snížit z rohového kopu. Jenže Timo Horn se vyšplhal hodně vysoko a míč vyrazil mimo nebezpečí.

78
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Ismail Jakobs, přichází Marco Höger.

78
    Žlutou kartu dostává Elvis Rexhbecaj (1. FC Kolín nad Rýnem).

77
    Pěknou střelu uvnitř šestnáctky vyslal Elvis Rexhbecaj. Jenže Jarstein sebou plácl na zem a střelu vyrazil.

76
    Domácí se nyní dostali až na hranici pokutového území. Jenže byli o míč připravení a hosté šli do brejku. Na kopačkách měl míč Simon Terodde, jenže jeden z domácích obránců byl rychlejší a zastavil ho.

75
    Momentálně už se ani berlínští fotbalisté nikam moc neženou. Vypadá to, že posledních patnáct minut už se nám bude spíše pouze dohrávat.

73
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Jhon Córdoba, přichází Simon Terodde.

72
    Dočkají se domácí fotbalisté alespoň čestného úspěchu? Zatím se jim směrem dopředu nedaří téměř nic. Momentálně hrají ve velké křeči a není se vůbec čemu divit.

69
    Köln právě vstřelil branku!
    Totální debakl Herthy! Z hranice šestnáctky se k přímému kopu postavil MARK UTH, který levačkou zatočil míč přesně pod břevno. Jarstein byl naprosto bez šance.

69
    Žlutou kartu dostává Santiago Ascacibar (Hertha BSC).

Aleš Skok

Branky: 4. J. Córdoba (Uth), 22. J. Córdoba (Jakobs), 38. Kainz (J. Córdoba), 62. Kainz (Rexhbecaj), 69. Uth

Karty:   45+2. Stark (HER), 69. Ascacibar (HER) – 55. Meré (KLN), 78. Rexhbecaj (KLN)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 1:11. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:10.
    Hertha BSC: Jarstein – Rekik, Boyata, Stark – Ascacibar – Mittelstädt, Maier (46. Darida), Grujić, M. Wolf – Cunha (46. Lukebakio), K. Piątek.
    Náhradníci: Kraft – Darida, Klünter, Köpke, Lukebakio, Plattenhardt, Skjelbred, Torunarigha.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – Schmitz, Czichos (45. Meré), Leistner, Ehizibue – Rexhbecaj, Schirí – Jakobs (78. Höger), Uth, Kainz – J. Córdoba (73. Terodde).
    Náhradníci: Krahl – Drexler, Höger, Meré, Hector, Risse, Schindler, Terodde.