Nice – Brest 2:2 (kon.) | Méty – Lyon 0:2 (kon.)
FC Méty
0:2 (0:1)
Olympique Lyon
Pátek 21.02.2020, 20:45 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji hezký večer i víkend a příště na shledanou. (22:56:49)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 0:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:14.

Zápas je u konce, hosté ve druhé půli drželi svůj těsný náskok a navíc hráli přesilovku, když se v 82. minutě nechal zbytečně emocemi unést Habib Diallo. Ovšem až v úplném závěru, kdy Alexandr Úkíddžá šel svým spoluhráčům pomoci dopředu, trefil prázdnou bránu Houssem Aouar a rozhodl definitivně o výhře svého mužstva.

90+7

90+6
    Domácí přišli o míč u středové lajny a to je to poslední, co diváci v tomto klání uvidí.

90+6
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Amine Gouiri.
    90+4. Houssem AOUAR - 0:2

90+4
    Lyon právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Alexandr Úkíddžá šel pomoci svým spoluhráčům, avšak HOUSSEM AOUAR se dostal do úniku, který zakončil střelou do prázdné brány.

90+3
    Domácí mají možnost z rohového kopu.

90+1
    Jeden z domácích se dostal do zakončení, avšak trefil jen obránce.

90+1
    Nastavuje se šest minut.

90
    Lyon drží míč daleko od své svatyně, Métám se rychle krátí čas.

88
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Opa Nguette, přichází Papa Ndiaga Yade.

87
    Žlutou kartu nyní obdržel i kouč domácího mužstva Hognon.

86
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Houssem Aouar.

85
    Denayer odešel za postranní čáru, aby se mohlo pokračovat ve hře, chystá se první střídání na straně Lyonu.

83
    Hra je přerušena, na trávníku leží Jason Denayer.
    82. Červená karta

82
    Je to tak, Habib Diallo (FC Méty) dostává červenou kartu a domácí budou dohrávat v deseti.