Královo Pole – Jičín 24:24 (kon.) | Frýdek-M. – Hranice 25:28 (kon.) | Zubří – SHC Maloměřice 37:16 (kon.)
Kopřivnice – Dukla 32:39 (kon.) | Lovosice – Plzeň 28:33 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
25:28 (12:15)
TJ Cement Hranice
Sobota 22.02.2020, 17:00 • Sportovní hala 6. ZŠ, Frýdek-Místek • Chance Extraliga mužů • 19. kolo

Díky za pozornost, házené zdar. (18:48:56)

Pepino bude dnešní prohra hodně mrzet. Hráči předvedli ve druhém poločase velké nasazení, navíc se chytli diváci. Jenže nestačilo to. Každopádně na tomhle utkání najde jistě domácí mužstvo spoustu pozitiv.

Zápas Brna s Jičínem skončil tím nejméně očekávaným výsledkem, a sice remízou. Cement má tak nyní na osmé pozici stejně bodů jako Královo Pole. V příštím kole se Hranice v sobotu dopoledne představí doma s Karvinou. Frýdek čeká výzva v podobě utkání v Plzni.

Hranice slaví! S Frýdkem bojovaly o výhru až do poslední minuty, ale nakonec přece jen splnily roli favorita. Domácím hodně pomohl návrat Petrovského na spojku a to samozřejmě pozitivně ovlivnilo psychiku dalších hráčů. Pepino podalo jeden z nejlepších výkonů za poslední dobu. Pokud bude takhle pokračovat, tak se zachrání. Dnes však bude smutné.

Konec zápasu. (25:28)
    60
    Je hotovo! Piwko se prosadil z levé spojky a zároveň druhé vlny. (25:28)

60
    Hosté si tak dlouho nahrávali až došlo k faulu. (25:27)

60
    Oddechový čas pro hosty v čase 59:26. (25:27)

60
    Strack vyskočil na střední spojce, ale přes blok minul branku. (25:27)

60
    Kučerka zapsal důležitý zákrok u zadní tyče proti Petrovskému z pravé spojky. (25:27)

59
    Cement mohl jít do přečíslení, ale Brož udělal na levé straně kroky. (25:27)

59
    Hosté byli zablokování z pravé spojky a poté přisoudili rozhodčí balón domácím. (25:27)

59
    Mlotek si všiml, že sudí mají ruku nahoře, posléze byl faulovaný na levé spojce. (25:27)

58
    Jeden z hostů nyní kulhá a odchází z hrací plochy. (25:27)
    58
    A Hardt hned vzápětí z devítky. (25:27)
    58
    Andrš skóruje zleva. (24:27)
    58
    Strack se protáhl zleva na střed a brankář Klement byl proti jeho bombě bez šance. (24:26)
    57
    Domácí zaváhali na spojce, Bechný poté naznačil střelu při samostatném úniku a překonal Pyška. (23:26)
    56
    Piwko byl na levé spojce po převzetí balónu důraznější než domácí házenkáři a hosté vedou o dva góly. (23:25)