Boston – Calgary 2:5 (kon.) | Montreal – Vancouver 3:4 (po pr.) | Tampa – Toronto 3:4 (kon.)
Philadelphia – San Jose 4:2 (kon.) | Washington – Winnipeg 4:3 (3:2 po s.n.) | NY Islanders – NY Rangers 3:4 (po pr.)
Carolina – Dallas 1:4 (kon.) | Detroit – New Jersey 1:4 (kon.) | Nashville – Ottawa 3:2 (kon.)
Minnesota – Columbus 5:4 (kon.) | St. Louis – Chicago 6:5 (kon.) | Arizona – Florida 1:2 (kon.)

2. Brad Richardson (ARI) 1+0 (05:37:50)

Brad Richardson (Arizona) poslal domácí celek v první třetině při vlastním oslabení do vedení. Ve druhé části hry dokázal vyrovnal Frank Vatrano. Hostující celek ve třetí třetině dokonal obrat, když v přesilovce rozhodující branku vstřelil Mike Hoffman. Sergej Bobrovskij (Florida) sedmatřiceti úspěšnými zákroky dovedl Floridu k výhře na ledě Arizony 2:1.

59:50
    Posledních deset vteřin.

59:30
    Barkov dostal kotouč do útočného pásma.

59:20
    Erik Haula (Florida) zkoušel trefit prázdnou branku, což se mu nepodařilo. Píská se icing.

59:10
    Florida se sice brání, ale hodně aktivně napadá.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:35
    Oliver Ekman-Larsson (Arizona) se vrací až za svou branku, čas běží rychle.

58:10
    Colton Sceviour (Florida) měl před sebou prázdnou branku, ale trefit ji nedokázal.

57:59
    Nyní se hra hodně kouskuje, schází ji plynulost.

57:45
    Domácí celek hraje v šesti, Darcy Kuemper je na střídačce.

57:40
    Jordan Oesterle (Arizona) pálil od modré čáry, Sergej Bobrovskij viděl kotouč, a tak jej ukryl do výstroje. Komerční přestávka.

57:20
    Clayton Keller (Arizona) rozehrává od své branky, následně se dostal s kotoučem do útočného pásma.

57:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, Florida stále drží těsné vedení.

56:35
    Derek Stepan (Arizona) měl na hokejce vyrovnání, jeho rána z kruhu končí na betonu brankáře Floridy. Jeho spoluhráči vyhodili na icing.

55:36
    Alex Goligoski (Arizona) pálil od modré čáry jako správný obránce, ale jeho pokus zblokoval jeden z hostujících beků.

55:18
    Delší dobu se nyní hraje bez přerušení. Ještě by měla být jedna komerční přestávka.

54:30
    Darcy Kuemper (Arizona) vyjel ze své branky, rychle rozehrál, a tak mohli jeho spoluhráči pokračovat do útočného pásma. Coyotes moment překvapení nevyužili.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. Richardson (Hinostroza, Hjalmarsson) – 32. Vatrano (Hoffman, Ekblad), 49. Hoffman (Huberdeau, Barkov)

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson, Ljubuškin, Oesterle, Hjalmarsson, Ness, Goligoski – Hall, Dvorak, Schmaltz – Crouse, Stepan, Keller – Garland, Hayton, Kessel – Söderberg, Richardson, Hinostroza.
    Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Yandle, Brown, Stillman, Strälman – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Vatrano, Haula, Hoffman – Wallmark, Connolly, Saarela – Sceviour, Acciari, Pysyk.

Rozhodčí: Rehman, O'Rourke – Racicot, Murray

Diváci: 12.391