PSG – Dijon 4:0 (kon.) | Amiens – Méty 0:1 (kon.) | Brest – Angers 0:1 (kon.)
Monaco – Remeš 1:1 (kon.) | Montpellier – Štrasburk 3:0 (kon.) | Toulouse – Rennes 0:2 (kon.)
Stade Brestois 29
0:1 (0:1)
Angers SCO
Sobota 29.02.2020, 20:00 • Stade Francis-Le Blé, Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:03:00)

Žluté karty: 2 – 1.

Hosté se díky druhému vítězství za sebou posunuli na dvanáctou příčku, zatímco Brest poprvé po čtyřech zápasech nebodoval a klesl na místo čtrnácté. I nadále však mají dvanáctibodový náskok na přímý sestup.

Je dobojováno! Brest byl v souboji tabulkových sousedů lepším týmem, což se projevilo prakticky ve všech statistikách. Ani šestnáct střel a dvanáct rohových kopů však domácím na bodový zisk nestačily, protože těsně před koncem první půle inkasovali z naprosto ojedinělé akce Angers zakončené gólovou trefou Bahokena.

90+6

90+6
    A ještě jedna karta pro Petkoviće, který úmyslně zdržoval. Hned po odkopu se však dočkal závěrečného hvizdu.

90+5
    Thomas v přerušené hře vzal míč do rukou. To se samozřejmě nelíbilo Courtovi a za trochu přehnanou reakci vyfasoval žlutou kartu.

90+4
    Fotbalisté Angers se ani nesnažili zabojovat o Petkovićův odkop a naopak zůstali poblíž vlastního vápna, kde se odehrává prakticky celý druhý poločas.

90+3
    Další centr z pravého kraje, po kterém byl dle názoru sudích faulován hostující kapitán Traoré. To už je polovina nastavení minulostí.

90+2
    Petković hodně podcenil z velké výšky padající centr a opět se musel spolehnout na spoluhráče, kteří aspoň na chvíli dostali míč mimo pokutové území.

90+1
    Naděje pro Brest stále žije. Čtvrtý rozhodčí prostřednictvím tabule oznámil, že se bude nastavovat celých pět minut.

90
    Cardonův centr z levého křídla nenašel nikoho v červeném a Fulgini z kraje hřiště odkopl míč do relativního bezpečí.

89
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Mateo Pavlović.
    88. Gaëtan Charbonnier (BST)

88
    Gaëtan Charbonnier zkusil štěstí z poměrně velké dálky. Petković na jeho střelu ale dobře viděl a drobným skokem k pravé tyči ji zastavil.

87
    Alioui si v závěru zápasu samozřejmě rád poležel na promoklém trávníku a ukrojil ze zbývajícího času hned několik desítek vteřin.