Philadelphia – NY Rangers 5:2 (kon.) | Columbus – Minnesota 0:5 (kon.) | Carolina – Colorado 2:3 (kon.)
Vegas – Buffalo 4:2 (kon.) | Anaheim – Pittsburgh 3:2 (kon.) | NY Islanders – Boston 0:4 (kon.)
Los Angeles – New Jersey 2:1 (po pr.) | Tampa – Calgary 4:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:8 (0:3, 0:4, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Sobota 29.02.2020, 12:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • DHL Superpohár • Skupina C

S konstatováním, že Dukla doma utržila od třineckých Ocelářů debakl 1:8 se s Vámi loučí a hezkou sobotu přeje Tomáš Lysý. (14:14:18)

Olomouc – Třinec.

Dnešní zápas ovládl Třinec vskutku jednoznačně 8:1, což je všeříkající. Ve třetí části se jako první prosadil z trestného střílení Adam Stránský a za Duklu vstřelil jedinou branku Martin Zadražil sedm minut před koncem. Z hlediska postupu se tak Oceláři dostávají o dva body před Jihlavu, která tak dobře rozehranou skupinu zřejmě nedotáhne k čtvrtfinálové účasti.

Na konci zápasu ještě ujel do úniku Marek Havránek, ale nemusí ho vůbec mrzet, že mu puk sjel z hole a stav tak zůstává 1:8.

58:45
    Zakázané uvolnění na straně Ocelářů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetího dějství.

56:50
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci a hráči v červeném a žlutém by se nejraději už viděli v kabině.

54:44
    Třinec se dopustil zakázaného uvolnění.

54:35
    Oba týmy hrají v plném počtu.

54:07
    Po střele Maxima Mastiče zblízka z levé strany zní tyč branky Malanta.

52:35
    Martin Barák si již dnes nezahraje, dostává 2+10 minut za zákrok do oblasti hlavy a krku. Menší trest za něj odsedí Josef Vyvial. Ale přesilovku Třinec hrát nebude, jelikož hráčská lavice Ocelářů je potrestána dvěma minutami za nesportovní chování. Tento trest odsedí Adam Stránský.

52:14
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlavští opravdu jen decentně korigují stav na 1:8, když se po Krajičkově příhře trefil z kruhů MARTIN ZADRAŽIL a propálil dnes jinak výborného Švančaru. Asistence: Jakub Krajíček.

51:41
    Domácí se dostali k dalšímu zakončení, ale jejich střely lítají nad branku nebo prostě vedle tří tyčí. Třinečtí jsou kompletní a Dukla nedokázala využít celkově dvě a půl minuty přesilovky pět na tři.

51:01
    Jobánek je na ledě a hosté hrají ve čtyřech.

50:33
    Na pravém kruhu se chtěl z první opřít do puku Miroslav Juda, ale střelu nenačasoval úplně ideálně a kotouč téměř netrefil. Vzápětí domácí přichází o kotouč a tohle je bohužel ukázka dnešního zmaru červenožlutých.

50:13
    Černohorský chtěl z pravého kruhu přihrávat na spoluhráče, ale jeho pas byl zblokovaný a puk letí mimo hřiště.

49:41
    Domácí tým si bere oddechový čas.

49:41
    Dukla si zahraje znovu dlouho přesilovku pět na tři, nyní 80 sekund. Nico Geidl je vyloučen za hru vysokou holí.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 53. Zadražil (Krajíček) – 5. Stránský (Radzienciak), 9. Havránek (Geidl), 13. Jenáček, 24. Geidl (Havránek), 24. Ramík, 34. Jobánek (Konečný), 40. Stránský, 48. Stránský

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (34. Malant) – Černohorský, Piskač, Smolko, Dvořák, Grauer, Trávník – Čermák, Juda, Fiala – Doležal, Krajíček, Pětník – Vyvial, Zadražil, Barák. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Oceláři Třinec: Švančara (Švehlák) – Jenáček, Homola, Cienciala, Vacula, Radzienciak, Šulák – Geidl, Havránek, Matiaško – Krč, Matěj, Ramik – Konečný, Pastor, Jobánek – Mastič, Stránský, Mikler. Trenér: Jiří Juřík

Rozhodčí: Vrba – Polák, Smetková