Třinec – Pardubice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 1:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 4:3 (po pr.) | Sparta – Zlín 5:1 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 0:4 (kon.)
Plzeň – Liberec 4:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 01.03.2020, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 50. kolo

55:58
    Gríger hákoval s kotoučem operujícího Zohornu a hosté jdou opět do čtyř.

51:52
    A hned je tu přesilovka pro změnu na druhé straně, Flynn zahrál vysokou holí.

49:48
    A přesilovka domácích pokračuje, Beránek po gólu ve strkanici napadl Hrbase a pyká za hrubost.

49:06
    Početní výhoda pro domácí mužstvo, Šafář se provinil proti pravidlům a za nedovolené bránění si odsedí dvě minuty.

46:42
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Flek hrál se zlomenou holí a je vyloučen.

45:25
    Přesilovka pro Vary, útočným faulem se provinil Zbořil a je vyloučen za hákování.

30:41
    Současné vyloučení dvou hráčů, Beránek i Bičevskis jdou zchladit hlavy za hrubost.

30:09
    Další trest pro hosty, Vildumetz je vyloučen za podrážení.

25:03
    Domácí mají šanci na další útočné manévry, Vondráček jde pykat za podrážení.

21:55
    Skalický trefil u mantinelu Plutnara a za zásah do oblasti hlavy a krku je vyloučen na dvě plus deset minut. Dvojku odsedí Zohorna.

19:25
    Zbořil potrestán trestem na dvě plus deset minut za vražení na hrazení, dvouminutovku za něj odsedí Najman.

12:28
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává gólman Varů Novotný, odsedí je za něj Mikúš.

09:17
    Domácí jdou na pár sekund do tří, Martin Ševc jde pykat za držení.

07:25
    Před střídačkami se do strkanice pustili Jeglič a karlovarský kapitán Graňák, oba jsou vyloučeni za hrubost. Oba týmy ve čtyřech.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 25. Jeglič (Šťastný, Fillman), 50. Jeglič (Ševc, Skalický), 57. Zbořil (Klepiš), 62. Jeglič (Pláněk, Zbořil) – 4. T. Rachůnek (Eminger), 30. V. Polák (Kohout, Černoch), 34. Stříteský (Koblasa, O. Beránek)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (33. Peters) – Hrbas, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Hrdinka – Skalický, Zbořil, Klepiš (A) – R. Zohorna, Jeglič, Šťastný – Lunter, Bičevskis, Kašpar – Flynn, Najman, J. Stránský.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (C), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Šafář – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – Koblasa, T. Mikúš, O. Beránek – V. Polák (A), Černoch, Kohout – M. Zabloudil, Vildumetz, Vondráček.

Rozhodčí: Hodek, Micka – Lhotský, J. Svoboda

Diváci: 3 689