Florida – Calgary 0:3 (kon.) | Columbus – Vancouver 5:3 (kon.) | Minnesota – Washington 3:4 (kon.)
Anaheim – New Jersey 0:3 (kon.) | Vegas – Los Angeles 1:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Pondělí 02.03.2020, 17:30 • RT TORAX ARENA • Chance liga - o pořadí v play-off • 26. kolo

Já se s vámi loučím a těším se na další přenosy. (19:56:58)

Domácí si v první třetině vybudovali třígólový náskok. Ve druhé periodě hosté snížili na rozdíl dvou branek, a když v 54. minutě poslední třetiny trefil Foltánovu síť Kucharczyk, vrhli hosté všechny síly do útoku. Jejich snahu zbrzdilo vyloučení 5:3, které ale domácí nezužitkovali a tak jsme se na konci dočkali i hry bez brankáře. Domácí ale skvěle bránili a tak tři body zůstávají v Porubě.

59:30
    Vsetín opět bez brankáře.

59:17
    Oddechový čas pro hosty.

59:17
    Puk v ochranné síti a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:55
    Vsetín hraje bez brankáře.

57:53
    Hosté se usazují v pásmu, domácím se podařilo získat puk, jejich útok ale zastavuje ofsajd.

57:20
    Hosté rozjíždějí další útok, domácí ale vyhazují.

57:05
    Jáchyma od další šance zastavil ofsajd.

56:27

56:15
    Zdeněk v dobré šanci minul.

55:22
    Domácí ostřelují bránu hostů, jen Husák měl tři střely, ale Gába vše s přehledem chytá.

54:50
    Puk po střele Husáka v ochranné síti.

54:27
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3.

54:27
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Vlach – 2 min., sekání).

54:27
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Slováček – 2 min., držení).

54:12
    Hosté vrhají všechny síly do útoku.

Zbyněk Slatinský

Branky a nahrávky: 5. J. Káňa (T. Jáchym, Dundáček), 13. Špaček (J. Káňa), 15. Brodek (Šendera, Ďurač) – 31. Březina (Jeřábek, Procházka), 54. Kucharczyk (D. Tůma, Hunkes)

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Rudl, Husák, D. Krejčí, Dundáček, Dluhoš, Pastor, Šendera – Sikora (A), Hudeček, Gřeš – J. Káňa (A), T. Jáchym, Špaček – Kanko, Zdeněk (C), Nejezchleb – Maršoun, Brodek, Ďurač.
    VHK ROBE Vsetín: Gába (Bláha) – Slováček (A), Kudělka, Smetana, Hunkes, Jeřábek, J. Drtina (A), Holomek – Jonák (C), R. Vlach, Gorčík – Březina, Pechanec, D. Tůma – Procházka, Kucharczyk, L. Volf.

Rozhodčí: Koziol, Cabák – Lukš, Gančarčík