Washington – Philadelphia 2:5 (kon.) | Calgary – Columbus 3:2 (po pr.) | Colorado – Anaheim 3:4 (po pr.)
Vancouver – Arizona 2:4 (kon.)
Calgary Flames
3:2 (0:2, 0:0, 2:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Čtvrtek 05.03.2020, 02:30 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (05:27:48)

V tomto utkání nenastoupil žádný český nebo slovenský hokejista.

1. hvězda utkání: TJ Brodie (CGY)
    1+0
    2. hvězda utkán: Joonas Korpisalo (CBJ) 91,9%
    3. hvězda utkání: Mark Giordano (CGY) 0+1

Ještě na začátku 52. minuty vedl Columbus 2:0 a vše vypadalo, že si hosté připíší cenné vítězství. Nakonec se ovšem musí spokojit jen s bodem za remízu v základní hrací době. Obrat Calgary načal Lindholm, vyrovnání zařídil Tkachuk a v prodloužení nakonec rozhodl Brodie.

64:49 TJ BRODIE - 3:2

64:49
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Obrovský nápor Calgary končí nakonec rozhodujícím gólem! Gaudreau, po něm dvakrát Monahan, se vším si během pár okamžiků dokázal Korpisalo poradit, až se do puku opřel mezi kruhy TJ BRODIE a rozhodl o vítězství domácích. Asistence: Sean Monahan, Johnny Gaudreau.

63:21
    Dubois z pravé strany přinutil Talbota zasahovat.

62:17
    Backlund z pravé strany nastřelil jen brankáře Korpisala.

61:58
    Zakázané uvolnění Columbusu.

61:35
    Vystřelit na soupeře se ovšem zdá být také nepřekonatelným objektem.

60:50
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale usadit se v útoku je obtížné.

60:12
    Tkachuk pálil zpoza kruhů, Korpisalo puk vyráží.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:01
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění.
    58:17 Matthew TKACHUK - 2:2

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 52. E. Lindholm (Mangiapane, Backlund), 59. M. Tkachuk (Giordano, R. Andersson), 65. Brodie (Monahan, J. Gaudreau) – 9. D. Shore (Peeke, Harrington), 12. Nyquist (N. Foligno, Dubois)

Calgary Flames: Talbot (Rittich) – Brodie, Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, E. Gustafsson, Forbort – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – M. Tkachuk (A), Backlund, Mangiapane – Dubé, D. Ryan, Lucic – Rieder, Jankowski, S. Bennett.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Kivlenieks) – R. Murray, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Peeke, Harrington – Bemström, Dubois, Wennberg – Nyquist, Jenner (A), N. Foligno (C) – Robinson, Riley Nash, Stenlund – Matteau, D. Shore, Lilja.

Rozhodčí: Charron, Schlenker – Mills, Murphy

Diváci: 18696