Buffalo – Pittsburgh 2:4 (kon.) | Tampa – Montreal 4:0 (kon.) | Florida – Boston 1:2 (po pr.)
NY Rangers – Washington 6:5 (po pr.) | Philadelphia – Carolina 4:1 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 4:3 (kon.)
Nashville – Dallas 2:0 (kon.) | Chicago – Edmonton 4:3 (kon.) | Los Angeles – Toronto 1:0 (2:1 po s.n.)
San Jose – Minnesota 2:3 (kon.)
San Jose Sharks
2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
Minnesota Wild
Pátek 06.03.2020, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Česká a slovenská stopa v utkání
    Radim Šimek (SJS) – 0+0, 1 střela na bránu, +/- 0, čas na ledě 21:23. (07:07:17)

1. hvězda: Alex Stalock (MNS) – %ús 95.2.
    2. hvězda: Ryan Suter (MNS) – 1+1
    3. hvězda: Zach Parise (MNS) – 1+1

Domácí celek dokázal ve třetí třetině snížit, ale vyrovnat San Jose nedokázalo. Minnesota Wild bere z tohoto zápasu dva body za výhru 3:2.

58:53
    Domácí celek hraje aktivně, usadil se v útočném pásmu.

58:12
    Domácí hrají bez brankáře.

57:25
    Mario Ferraro (San Jose) pálil jako správný obránce od modré čáry, jeho pokus kryje Alex Stalock.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:37
    Timo Meier (San Jose) obkroužil branku a pokoušel se o rychlé zakončení. Jeho pokus vyrazil hostující brankář.

55:53
    Marc-Édouard Vlasic (San Jose) pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho rána končí vedle branky.

55:15
    Brent Burns (San Jose) rozehrává od své branky, Joe Thornton (San Jose) protečoval kotouč do útočného pásma, a pak šel střídat.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hráči prohrávají o jednu branku.

54:29
    Komerční přestávka.

54:10
    Sharks prohrávají o jednu branku, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu, ale schází jim rychlost.

53:45
    Evander Kane (San Jose) pálil z velmi dobré pozice, jeho tvrdou ránu kryje Alex Stalock.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 15. Noesen (Gregor, Heed), 50. J. Thornton (Sörensen, Meier) – 9. Suter (Hartman, M. Koivu), 32. Galchenyuk (Parise, Suter), 35. Parise (Kunin, Fiala)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – R. Šimek, Burns (A), Vlasic, Ferraro, Davidson, Heed – E. Kane, Couture (C), Gregor – Meier, J. Thornton (A), Labanc – Sörensen, Kellman, Gambrell – M. Karlsson, Suomela, Noesen.
    Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter (A), Spurgeon, Brodin, Dumba, Hunt, Pateryn – Parise (A), Kunin, Fiala – Mayhew, J. Eriksson Ek, Greenway – M. Foligno, Galchenyuk, Zuccarello – Donato, M. Koivu (C), Hartman.

Rozhodčí: Hebert, Rooney – Cormier, Shewchyk

Diváci: 14.517