Liverpool – Bournemouth 2:1 (kon.) | Arsenal – West Ham 1:0 (kon.) | Crystal Palace – Watford 1:0 (kon.)
Sheffield Utd. – Norwich 1:0 (kon.) | Southampton – Newcastle 0:1 (kon.) | Wolverhampton – Brighton 0:0 (kon.)
Burnley – Tottenham 1:1 (kon.)
Burnley FC
1:1 (1:0)
Tottenham Hotspur
Sobota 07.03.2020, 18:30 • Turf Moor • Anglická Premier League • 29. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek veřera. (20:29:23)

Fauly: 16:11

Zápas s končil, Burnley nakonec doma remizovalo s Tottenhamem 1:1. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. Zatímco v tom prvním byli lepší domácí, v tom druhém zase hosté, takže remíza je zasloužená. Burnley se do vedení dostalo do vedení už ve 13. minutě, kdy se prosadil Chris Wood. Do druhého poločasu vyrukoval mnohem živější Tottenham oživený dvěma střídáními a už v 50. minutě se radoval z vyrovnání Dele Alli, který proměnil penaltu po faulu na Lamelu. V 84. minutě mohl vedení Burnley vrátit střídající útočník Matěj Vydra, ale ve velké šanci o Lloris vychytal.

90+5

90+5
    Mee se k hlavičce nedostal, ale ještě zakončoval Wood, ale ten branku netrefil.

90+5
    Dwight McNeil poslal centr do vápna a Burnley bude mít ještě poslední rohový kop zápasu.

90+4
    Bardsleyho centr směřoval na zadní tyč, tam si to ale pohlídal Lloris a sebral míč ze vzduchu.

90+3
    Tentokrát se faulu dopustil domácí Ashley Westwood a také on je žlutě napomínán.

90+2
    Burnley se ubránilo standardní situaci a domácí se hned hnali dopředu. Giovani Lo Celso protiútok zastavil falem a dostává žlutou kartu.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 20 496 diváků.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

89
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Jeffrey Hendrick, přichází Aaron Lennon.

88
    Aurierův centr z pravé strany byl tentokrát nepřesný, takže Burnley se dostane k míči a může se zformovat.

87
    I tento rohový kop dokázali domácí ubránit.

86
    Rohový kop rozehrál Lo Celso, Pope si prostor u první tyče pohlídal a bude to ještě jeden rohový kop.

86
    Aurier našel pěknou přihrávkou z pravé strany ve vápně Alliho. Jeho ránu srazil James Tarkowski na rohový kop.
    84. Vydrova velká šance.

84
    Matěj Vydra mohl být za hrdinu! Ve vápně se díky štěstí dostal k volnému míči, rychle se otočil a vypálil, ale Lloris předvedl výborný zákrok.

82
    Zpoza pokutového území nebezpečně vypálil levačkou Giovani Lo Celso, ale branku těsně netrefil a dál tak čeká na svůj první gól v Premier League.