Freiburg – Union Berlín 3:1 (kon.) | Hertha – W. Brémy 2:2 (kon.) | Leverkusen – Frankfurt 4:0 (kon.)
Schalke – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Wolfsburg – RB Lipsko 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Dortmund 1:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
1:2 (0:1)
Borussia Dortmund
Sobota 07.03.2020, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:30:39)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 8:9.

Je konec! Borussia Dortmund v důležitém zápase zvítězila nad Borussií Mönchengladbach 2:1.
    V 7. minutě se ve velké šanci ocitl domácí Lainer, ale Bürki jej vychytal. O minutu později jsme se už dočkali branky, když se prosadil Hazard. V 50. minutě sice srovnal Stindl, ale v 71. minutě rozhodl Hakimí. Deset minut před koncem mohl přinést klid na kopačky hostů Sancho, ale napálil jen tyč!

90+5

90+5
    Domácí útočník se ocitl v ofsajdovém postavení a to je pravděpodobně vše dámy a pánové.

90+4
    Nepřesná přihrávka domácích skončila jen bezpečně v moci brankáře Bürkiho.

90+3
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Erling Häland, přichází Manuel Akanji.

90+2
    V nastaveném čase ale zatím nevidíme žádný tlak ze strany Mönchengladbachu a to především díky skvělé hře Dortmundu.

90+1
    Florian Neuhaus úmyslně zahrál rukou, aby zastavil přihrávku soupeře a také on uviděl od sudího žlutý kartónek.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Stefan Lainer se po předchozím souboji pustil do Raphaëla Guerreira a oba dva byli odměněni žlutou kartou.

88
    Häland už nedokázal udržet míč na hrací ploše a následuje tak autové vhazování pro Mönchengladbach.

87
    Domácí hráč má nějaké zdravotní problémy, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.