Štrasburk – PSG 0:0 (odl.) | Angers – Nantes 2:0 (kon.) | Dijon – Toulouse 2:1 (kon.)
Méty – Nîmes 2:1 (kon.) | Nice – Monaco 2:1 (kon.) | Remeš – Brest 1:0 (kon.)
Angers SCO
2:0 (0:0)
FC Nantes
Sobota 07.03.2020, 20:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Angers SCO vyhrává díky dobrému druhému poločasu tento zápas 2:0 a získává body do tabulky. Antonin Bobichon a Romain Thomas se dokázali prosadit jako jediní dva fotbalisté. (21:53:38)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 1:8. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:6.

90+3

90+2
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas, ze kterého budou body domácí fotbalisté.

90+1
    Ludovic Butelle výborně zasáhl proti střele soupeře, mnoho šancí momentálně k vidění není.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec druhého poločasu.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Utkání se dohrává a domácí celek jej má pod kontrolou.

87
    Žlutou kartu dostává Imran Louza (FC Nantes).

84
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí fotbalisté míří za výhrou v tomto zápase.

84
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Kalifa Coulibaly.

83
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Farid El Mellali.

82
    Romain Thomas (Angers) byl nachytaný v postavení mimo hru, rozehrávat bude ´hostující celek na své polovině.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, SCO kontroluje zápas, vede o dvě branky.

77
    Alban Lafont (Nantes) rozehrává od své branky, přenechal míč spoluhráčům, rychlá rozehrávka vedla k šanci, kterou neproměnil Ludovic Blas.

75
    Čtvrthodiny hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o dvě branky a míří za výhrou

74
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Rachid Alioui.
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Abdoul-Kader Bamba, přichází Anthony Limbombe.

73
    Ludovic Blas (Nantes) výborně vypálil ze střední vzdálenosti, jeho ránu domácí brankář Ludovic Butelle (Angers) odrazil na rohový kop. Ten následně nebezpečný nebyl.