Štrasburk – PSG 0:0 (odl.) | Angers – Nantes 2:0 (kon.) | Dijon – Toulouse 2:1 (kon.)
Méty – Nîmes 2:1 (kon.) | Nice – Monaco 2:1 (kon.) | Remeš – Brest 1:0 (kon.)
Stade de Reims
1:0 (1:0)
Stade Brestois 29
Sobota 07.03.2020, 20:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

To už je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (21:55:26)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:12.

Reims se nakonec raduje z těsného vítězství, ale nic to nemění na tom, že bere tři body. Zápas však mohl úplně v pohodě vyhrát Brest, protože měl výhodu penalty a domácí navíc dvacet minut hráli v oslabení. Hosté však ani jedné z těchto výhod nedokázali využít, kvůli čemuž se musí smířit s tím, že si z Remeše nevezou domů ani jeden bod.

90+6

90+4
    Irvin Cardona si opět pomohl faulem, což znamená rozehrávku pro Predraga Rajkoviće, který s ní samozřejmě nikam nespěchá.

90+3
    Hosté se bez problémů ubránili a rychle se nastěhovali k vápnu Reimsu, ale tam se zase moc dlouho neohřáli. Času už tak moc nezbývá.

90+2
    Brest se odhodlává k závěrečnému náporu, jenže Thomas Foket skvěle vybojoval míč a donutil Irvina Cordunu k faulu, takže domácí rozehrávají z půlící čáry.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

89
    Žlutou kartu dostává Romain Perraud (Stade Brestois 29).

89
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Timothée NKada.

88
    Jeden z hostujících hráčů na útočné polovině fauloval, čímž daroval Remeši dobrou minutu času, protože domácí samozřejmě s rozehrávkou vůbec nespěchají.

86
    Romain Perraud místo centr přihrával jen dozadu. Hugo Magnetti si následně udělal výlet až ke střele, ale jeho přízemní rána do středu brány domácímu brankáři moc problémů nenadělala.

85
    Brestois má posledních pět minut, ale stále je víceméně bez nápadu. Pořád to zkouší těmi stejnými cestami, které už mají domácí přečtené.

84
    Po faulu Huga Magnettiho následovala nebezpečná standardka, ale ta byla zakončena jen nepřesnou střelou, takže hosté okamžitě rozehrávají a míří dopředu.

83
    Žlutou kartu dostává Hugo Magnetti (Stade Brestois 29).

82
    Brestu už opravdu začíná docházet čas, ale ani další rohový kop nepřináší nic nebezpečného. Predrag Rajković totiž vzdušný pas chytá.

81
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Ibrahima Diallo, přichází Hugo Magnetti.

80
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Marshall Munetsi.

79
    Domácí brankář nyní odkopává od své klece, čímž získává další cenný sekundy. Pomalu tak vstupuje do závěrečné desetiminutovky utkání.