New Jersey – St. Louis 4:2 (kon.) | Detroit – Chicago 2:1 (kon.) | Winnipeg – Vegas 4:0 (kon.)
Calgary – Arizona 3:2 (kon.) | Vancouver – Colorado 6:3 (kon.) | Anaheim – Toronto 2:1 (kon.)
NY Islanders – Carolina 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Washington 2:5 (kon.) | Dallas – Nashville 0:1 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 7:3 (kon.)
Dallas Stars
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Nashville Predators
Sobota 07.03.2020, 20:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:51:04)

Dnešní utkání sledovalo 18 532 diváků.

Je konec. V chudém zápase na góly zvítězil Nashville Predators nad Dallasem Stars 1:0. O jedinou branku v tomto utkání se postaral Ryan Ellis. Domácí celek byl především ve třetí třetině lepším týmem, ale Nashville několikrát zachránila branková konstrukce nebo Juuse Saros, který pochytal hned 37 střel!

59:57
    V posledních vteřinách se dostal ještě ke střele Tyler Seguin, ale jeho ránu vyrazil Juuse Saros maskou.

59:48
    Střela hostujícího hráče skončila těsně vedle prázdné domácí svatyně!

59:22
    Posléze hosté opět vyhodili kotouč své třetiny.

59:06
    Hosté nadělali problémy v útočném pásmu, ale Dallas dokázal vše vyřešit.

58:51
    A málem bylo srovnáno, ovšem další střela domácího hráče orazítkovala brankovou konstrukci!