Buffalo – Washington 3:2 (2:1 po s.n.) | Winnipeg – Arizona 4:2 (kon.) | St. Louis – Florida 1:2 (kon.)
Edmonton – Vegas 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 3:1 (kon.)

Tomáš Nosek (VGK) – 0+0, 4 střely na bránu, – 1, čas na ledě 13:57

Vegas v zápase dominovalo, ale dvakrát prohrávalo. Nakonec dokázalo zápas dostat do prodloužení, ve kterém o výhře svého celku rozhodl obránce Shea Theodore. Vegas bere body dva, domácí Oilers jeden.

62:13 Shea THEODORE - 2:3

62:13
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Je konec, je hotovo, bonusový bod získává hostující celek za výhru v prodloužení. Jonathan Marchessault našel SHEA THEODOREA, jehož pokus zapadl přesně do horní části branky. Asistence: Jonathan Marchessault.

61:02
    Marc-Andre Fleury (Vegas) zachránil své spoluhráče, vytáhl skvělý zákrok proti soupeři, Ethan Bear byl blízko.

60:30
    Hosté hrají v prodloužení aktivněji.

60:16
    Max Pacioretty (Vegas) nedokázal před brankou zakončit.

60:01

Oba týmy mají bod, o ten druhé se bude hrát.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20
    Vegas nahodilo kotouč do útočného pásma, a pak šlo střídat.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:45
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

58:00
    Dvě minuty zbývají ze třetí třetiny, Marc-Andre Fleury rozehrává od své branky.

57:31
    Hra je nyní přerušena pro přihrávku rukou.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Chiasson (Neal, Klefbom), 47. Nugent-Hopkins (Yamamoto) – 17. N. Roy (Schmidt, Martinez), 52. Marchessault (R. Smith), 63. Theodore (Marchessault)

Edmonton Oilers: Koskinen (M. Smith) – Nurse (A), Bear, Klefbom, A. Larsson (A), Jones, K. Russell – Nugent-Hopkins, Kassian, Ennis – Draisaitl, Yamamoto (A), Athanasiou – Sheahan, J. Archibald, Neal – Khaira, Chiasson, P. Russell.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – McNabb, Schmidt (A), Martinez, Theodore, Holden, Whitecloud, Merrill – Pacioretty (A), Stastny (A), R. Smith – Marchessault, W. Karlsson, N. Roy – Pirri, Cousins, W. Carrier – Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Chmielewski, Dwyer – Gawryletz, Gibbons

Diváci: 17.327